Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe paisje për kompjuter

Pjesë dhe paisje të reja dhe të përdorura për kompjuter në shitje.


Gjej pjesë dhe paisje për kompjutera, laptop, tablet dhe paisje tjera të reja dhe të përdorura si kamera, hardisk, ram memorie, paisje zërimi, wifi router, adapter për laptop, ekran, tastierë, monitor dhe shumë pjesë dhe paisje tjera për kompjuter në MerrJep.com.

Sot 10:03 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

i7-4770 GEN4

70 EUR

Sot 10:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

1000w

50 EUR

Sot 10:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Ausu i5 GEN1

30 EUR

Sot 10:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

42.0v/2.0A

30 EUR Price Reduced

Sot 10:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Asus i5 4GB GEN2

40 EUR

Sot 10:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

400w

10 EUR

Sot 09:32 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Lipjan

CNC

4 500 EUR Price Reduced

Sot 09:20 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Asus i5 GEN1

30 EUR

Sot 09:20 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Dell 19.5v/12.3A

40 EUR Price Reduced

Sot 09:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

600w

30 EUR

Sot 09:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Tagan

40 EUR Price Reduced

Sot 09:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Vushtrri

Asus RX 580 8 GB

100 EUR

Eksploro gamën e gjerë të paisjeve dhe pjesëve për kompjuter, laptop dhe tablet në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të pjesëve dhe paisjeve për kompjuter të llojeve, modeleve dhe markave të ndryshme.


Bli paisjen apo pjesën që i përshtatet kompjuterit, laptopit apo tabletit tuaj me çmimet më të volitshme në treg.


Pjesë dhe paisje për kompjuter, laptop dhe tablet në shitje


Përzgjedhje e madhe e pjesëve dhe paisjeve të reja dhe të përdorura të markave dhe modeleve të ndryshme për kompjuter, laptop dhe tablet në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e pjesëve dhe paisjeve për kompjuter, laptop dhe tablet nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej paisje dhe pjesë të reja dhe të përdorura për kompjuter, laptop, tablet si kamera, hardisk, ram memorie, paisje zërimi, wifi router, adapter për laptop, ekran, tastierë, monitor, wifi maus, printera, usb wireless, dëgjuese gaming, maus, dëgjuese Sony, kufje Jabra, tastier me wireless, kufje për lojëra, ngjyra për printer, bateri për laptop dhe shumë pjesë dhe paisje tjera nga markat më të njohura të elektronikës në MerrJep.com.


Bli dhe shit pjesë dhe paisje për kompjuter


Gjeni ofertat më të mira për pjesë dhe paisje të reja dhe të përdorura për kompjuter, laptop dhe tablet të markave dhe modeleve të ndryshme dhe gjej paisjen që i përshtatet kompjuterit, laptopit apo tabletit tuaj duke zgjedhur ofertën më të mirë për ju.


Nëse keni pjesë dhe paisje për kompjuter, laptop dhe tablet të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com.


Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pjesë dhe paisje për kompjuter, laptop dhe tablet dhe gjej blerësin potencial në mesin e 13.246 shpalljeve për paisje pët kompjuter, laptop dhe tablet të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione