Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphon 6 ose ndrrim - Telefon fiks Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphon 6 ose ndrrim , kategori Telefon fiks , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Iphon 6 ose ndrrim Të gjitha | Telefon fiks | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Korr 10:54 Telefon fiks  ·  Lipjan

Shitet samsung a 53 5G

250 EUR

04 Maj 09:31 Telefon fiks  ·  Prizren

Samsung A20e bejm ndrrim

79 EUR

15 Shk 18:22 Telefon fiks  ·  Drenas

Shes 11 pro 64gb

500 EUR

02 Shk 04:01 Telefon fiks  ·  Gjilan

Shes iphoni 6

80 EUR

10 Gush 01:12 Telefon fiks  ·  Vushtrri

Shes samsung A6 + 32 GIGA ndrrim i mundshum me bicikleta

110 EUR

18 Korr 00:31 Telefon fiks  ·  Ferizaj

Iphone X Urgjent !

290 EUR

15 Korr 11:12 Telefon fiks  ·  Ferizaj

Iphone

320 EUR

14 Korr 02:45 Telefon fiks  ·  Ferizaj

Iphone

320 EUR

23 Mar 14:14 Telefon fiks  ·  Burim

Iphone 7

24 Dhj 00:02 Telefon fiks  ·  Prishtinë

Shitet iPhone 6 ndrrim me bicikel

65 EUR

20 Nën 23:03 Telefon fiks  ·  Prizren

Galaxy J7 (2016) edhe ndrrim me iphone 6

80 EUR

04 Shk 18:17 Telefon fiks  ·  Mitrovicë

8+ 64giga

349 EUR

27 Dhj 19:12 Telefon fiks  ·  Prishtinë

Cat s60

01 Nën 21:46 Telefon fiks  ·  Mitrovicë

Telefon

16 Korr 14:20 Telefon fiks  ·  Prizren

Shitet J4 2018 gold 32gb

105 EUR

17 Qer 11:53 Telefon fiks  ·  Vushtrri

Samsung J3

90 EUR

09 Maj 18:58 Telefon fiks  ·  Shtime

shitet telefoni iri

11 Jan 01:32 Telefon fiks  ·  Drenas

iphone 6

180 EUR

04 Nën 22:00 Telefon fiks  ·  Pejë

Shitet iphon 6 gold nga gjermania

200 EUR

04 Qer 02:46 Telefon fiks  ·  Ferizaj

iphon 6

100 EUR

16 Shk 17:43 Telefon fiks  ·  Prishtinë

Galaxy A5

160 EUR

07 Shk 15:11 Telefon fiks  ·  Gjilan

Iphon 7

390 EUR

29 Dhj 23:06 Telefon fiks  ·  Prizren

Samsung s5

115 EUR

19 Dhj 22:06 Telefon fiks  ·  Prizren

Merr jep

40 EUR

31 Maj 09:18 Telefon fiks  ·  Drenas

telefon

26 Shk 16:54 Telefon fiks  ·  Lipjan

Samsung galaxy

35 EUR Price Reduced

13 Nën 14:56 Telefon fiks  ·  Prizren

Hiphon6+gold

11 Nën 12:16 Telefon fiks  ·  Viti

Iphone 4s

80 EUR

18 Tet 15:44 Telefon fiks  ·  Ferizaj

Samsung s6 64GB si iri boj edhe ndrrim

350 EUR

14 Tet 19:31 Telefon fiks  ·  Prizren

Shitet iphone 6+gold

14 Tet 08:36 Telefon fiks  ·  Lipjan

samsung galaxy

30 EUR

11 Sht 11:43 Telefon fiks  ·  Lipjan

Samsung

18 Gush 22:51 Telefon fiks  ·  Ferizaj

Samsung s6

150 EUR

27 Qer 18:23 Telefon fiks  ·  Gjilan

Samsung galaxy

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefon fiks në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphon 6 ose ndrrim | Të gjitha | Telefon fiks | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione