Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Mitrovicë

Acer , 21
Alcatel , 18
Apple , 21
ASUS , 1
Asus , 7
AT&T , 7
Lenovo , 1
Benefon , 1
BlackBerry , 12
Samsung , 14
Dell , 1
Ericsson , 1
HP , 1
HTC , 75
Huawei , 98
Lenovo , 26
LG , 69
Maxon , 1
Mobile , 2
Motorola , 21
Nokia , 100
O2 , 1
Palm , 1
Panasonic , 1
Sagem , 1
Samsung , 1745
Sony , 82
Vertu , 1
WND , 1
ZTE , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:46 Telefona celular , Mitrovicë

Xiaomi 12T 5G

300 EUR

Dje 22:32 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy A6

55 EUR Price Reduced

22 Sht 09:56 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet iPhone x

180 EUR

20 Sht 09:48 Telefona celular , Mitrovicë

Sony Experia

20 Sht 09:45 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy Xcover 5

20 Sht 09:45 Telefona celular , Mitrovicë

Sony Experia

20 Sht 09:45 Telefona celular , Mitrovicë

Xiaomi

20 Sht 09:45 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy A52s 5g

19 Sht 23:51 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

70 EUR

19 Sht 10:02 Telefona celular , Mitrovicë

Shes ajfon 6S i perdorun po i rujtun shum

55 EUR

15 Sht 20:22 Telefona celular , Mitrovicë

Huawei P30 lite 128gb 4 gb Ram

155 EUR

14 Sht 18:28 Telefona celular , Mitrovicë

Shes samsung

130 EUR

11 Sht 23:11 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung Galaxy A12

100 EUR Price Reduced

11 Sht 23:02 Telefona celular , Mitrovicë

Shes Iphone 13 Pro max

650 EUR

09 Sht 23:32 Telefona celular , Mitrovicë

Iphon se 64 gb 2020-2022

160 EUR

07 Sht 22:35 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung galaxy A13 nga Finlanda

135 EUR

05 Sht 15:30 Telefona celular , Mitrovicë

i ri

02 Sht 20:35 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet iphone 12 pro max iri

550 EUR

02 Sht 13:46 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet samsung s21 ultra

355 EUR

02 Sht 11:12 Telefona celular , Mitrovicë

NOKIA 6310 i

90 EUR

30 Gush 11:40 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet samsung s10 plus gjendje trregullt.

185 EUR

25 Gush 17:56 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 8

105 EUR

25 Gush 14:40 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet samsun s10 plus

65 EUR

22 Gush 20:50 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet iphone 12 pro max 256 gb.

1 EUR

22 Gush 20:45 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Flip3 5G

370 EUR

18 Gush 16:09 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Note20 Ultra

499 EUR

18 Gush 04:00 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

500 EUR

15 Gush 23:02 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet iphoen 12 pro max

444 EUR

08 Gush 08:20 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet iphone 12 pro max 256 gb

1 EUR

02 Gush 18:48 Telefona celular , Mitrovicë

Soni playstation 4

185 EUR

02 Gush 18:48 Telefona celular , Mitrovicë

Soni playstation 4

185 EUR

29 Korr 19:11 Telefona celular , Mitrovicë

iPad Pro, 12.9, M1 chip, 256 gb

28 Korr 14:03 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

500 EUR

25 Korr 18:26 Telefona celular , Mitrovicë

IPHONE 11 PROMAX 256GB

375 EUR

25 Korr 14:24 Telefona celular , Mitrovicë

IPHONE 12 PROMAX 128GB i ri

640 EUR

25 Korr 01:29 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet iphone 12 pro max gjendje trregullt

475 EUR

22 Korr 16:33 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet iphone 12 pro max 256 gb 89 %baterin

490 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione