Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Prizren

Acer , 36
Cube , 1
Alcatel , 44
Apple , 22
Dell , 1
Asus , 13
Philips , 1
AT&T , 6
Lenovo , 8
Bird , 2
Piaggio , 1
BlackBerry , 28
Samsung , 21
Sony , 1
Dell , 5
Ericsson , 2
Google , 6
HP , 13
HTC , 213
Huawei , 560
i-mate , 1
i-mobile , 12
Lenovo , 55
LG , 164
Mobile , 15
Motorola , 15
Nokia , 218
O2 , 1
Panasonic , 3
Philips , 2
Sagem , 1
Samsung , 5158
Sony , 204
T-Mobile , 3
Telit , 1
Toshiba , 1
Vertu , 2
VK Mobile , 3
Vodafone , 4
WND , 1
ZTE , 22

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:40 Telefona celular , Prizren

Iphone 14 pro

860 EUR

Dje 12:30 Telefona celular , Prizren

Iphone 11

310 EUR

Dje 12:25 Telefona celular , Prizren

Iphone 13

570 EUR

Dje 12:13 Telefona celular , Prizren

Iphone 14 pro max 256gb i ri

1 160 EUR

Dje 12:07 Telefona celular , Prizren

Iphone 12 pro max

540 EUR

Dje 11:57 Telefona celular , Prizren

Iphone 12 pro max

620 EUR

Dje 11:32 Telefona celular , Prizren

Nokia 6310

40 EUR Price Reduced

Dje 09:34 Telefona celular , Prizren

Samsung A04e i ri pa perdor

99 EUR

Dje 09:34 Telefona celular , Prizren

Iphone 8 64Gb gold

95 EUR

Dje 09:34 Telefona celular , Prizren

Airpods Max

30 EUR

Dje 09:34 Telefona celular , Prizren

Samsung A03s

75 EUR

Dje 09:34 Telefona celular , Prizren

Samsung A01core

55 EUR

Dje 09:34 Telefona celular , Prizren

Samsung S22 256Gb

449 EUR

Dje 09:34 Telefona celular , Prizren

Samsung A20e

65 EUR

24 Sht 22:04 Telefona celular , Prizren

Huawei P60 Pro 256GB 8GB

1 099 EUR

24 Sht 21:53 Telefona celular , Prizren

iPhone 12 Pro 128GB-CE-

485 EUR

24 Sht 20:52 Telefona celular , Prizren

iPhone 13 Pro Max 128GB

799 EUR

24 Sht 20:52 Telefona celular , Prizren

Xiaomi 13 Pro 512GB 12GB Ram

835 EUR

24 Sht 20:52 Telefona celular , Prizren

iPhone 14 Pro Max 256GB CE

945 EUR

24 Sht 20:52 Telefona celular , Prizren

OnePlus 11 256GB 16GB Ram

699 EUR

24 Sht 20:36 Telefona celular , Prizren

S23 ultra 12/512

880 EUR

24 Sht 20:36 Telefona celular , Prizren

Ajfon 8 plus

110 EUR

24 Sht 20:36 Telefona celular , Prizren

A13 6/64

110 EUR

24 Sht 20:36 Telefona celular , Prizren

Note 20 ultra 12/256

480 EUR

24 Sht 20:36 Telefona celular , Prizren

S10 8/128 duos

100 EUR

24 Sht 20:36 Telefona celular , Prizren

P 30 Pro 6/128

195 EUR

23 Sht 22:23 Telefona celular , Prizren

Huawei watch gt 2 pro si i ri

179 EUR

23 Sht 19:19 Telefona celular , Prizren

Samsung j5

35 EUR

23 Sht 19:18 Telefona celular , Prizren

Pawer benk

65 EUR Price Reduced

23 Sht 19:17 Telefona celular , Prizren

Airpods pro 3

110 EUR

23 Sht 18:20 Telefona celular , Prizren

J5 2/16

50 EUR

23 Sht 18:20 Telefona celular , Prizren

S22 ultra 12/256

450 EUR Price Reduced

23 Sht 15:17 Telefona celular , Prizren

iPhone 11 Pro 256GB-CE-

385 EUR

23 Sht 00:55 Telefona celular , Prizren

Iphone 13 pro 256GB

750 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione