Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

degjojse - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 37
Sony , 4
Nokia , 3
HTC , 2
Huawei , 2
Acer , 1
HP , 1
LG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe degjojse,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj degjojse Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 18:10 Telefona celular , Vushtrri

shitet samsung s10 plus gjendjet treegullt

195 EUR

19 Korr 15:34 Telefona celular , Prishtinë

Shitet iPhone 6 / 16 GB

55 EUR Price Reduced

08 Korr 13:09 Telefona celular , Vushtrri

Iphone 11 pro me defekt

320 EUR

03 Maj 21:38 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy s9 CE duos

180 EUR Price Reduced

03 Maj 21:32 Telefona celular , Drenas

Shitet Samsung Galaxy s9 CE duos

180 EUR Price Reduced

03 Maj 18:21 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy s9 CE duos

180 EUR Price Reduced

23 Pri 16:03 Telefona celular , Kastriot

Asus chromebook

750 EUR

23 Pri 15:33 Telefona celular , Mitrovicë

Shes Samsung Galaxy s9 CE

200 EUR Price Reduced

17 Pri 08:42 Telefona celular , Prishtinë

samsung s20 ultra 5g

650 EUR

17 Pri 08:38 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s20 ultra 5g

650 EUR

29 Jan 17:28 Telefona celular , Prizren

Iphone 7plus 32gb 200euro

200 EUR

06 Gush 01:33 Telefona celular , Prishtinë

Shes Sony Xperia z3

63 EUR Price Reduced

01 Qer 00:54 Telefona celular , Drenas

Samsung A50 128Giga

195 EUR

30 Pri 13:51 Telefona celular , Mitrovicë

She's Samsung a20 32gb

125 EUR

11 Pri 12:37 Telefona celular , Mitrovicë

Shes Samsung a20 gjendje t rregullt 32gb

1 EUR

24 Tet 17:09 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A6+ gold 2018 CE

160 EUR

10 Korr 10:39 Telefona celular , Prishtinë

shes iphone 7 urgjent

250 EUR

12 Qer 00:23 Telefona celular , Fushë Kosovë

Mini Telefoni

40 EUR

21 Pri 13:07 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy j4+ Duos

200 EUR

15 Pri 15:48 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy A8

199 EUR

19 Mar 21:45 Telefona celular , Vushtrri

Shitet iphone 8

390 EUR

07 Jan 15:04 Telefona celular , Mitrovicë

Sony MDR-ex450Ap

25 EUR

10 Dhj 13:31 Telefona celular , Vushtrri

degjojse me Bluetooth power beats 3

75 EUR

26 Nën 19:14 Telefona celular , Pejë

iphone 5s Gold Urgjent

70 EUR Price Reduced

30 Sht 09:28 Telefona celular , Vushtrri

Sony xperia z5 premium

220 EUR

10 Sht 17:44 Telefona celular , Gjilan

Degjojse me bluetooth

10 EUR

09 Sht 16:56 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6

150 EUR

31 Gush 13:44 Telefona celular , Vushtrri

Samsung galaxy a5 (2017)

180 EUR Price Reduced

26 Korr 23:08 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung A5 (2016)

150 EUR Price Reduced

26 Korr 12:03 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Huawei P10 lite

200 EUR

02 Korr 15:57 Telefona celular , Mitrovicë

Smart phone

30 Qer 00:31 Telefona celular , Mitrovicë

degjojse me bluetooth

10 EUR

16 Qer 21:13 Telefona celular , Mitrovicë

degjojse me bluetooth

10 EUR

16 Qer 21:12 Telefona celular , Mitrovicë

degjojse me bluetooth

10 EUR

16 Qer 21:12 Telefona celular , Mitrovicë

degjojse me bluetooth

10 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj degjojse | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Degjojse në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • Degjojse në kategorinë Elektronika
  • degjojse në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • degjojse në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Degjojse në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • degjojse në kategorinë Pajisje Audio
  • degjojse gaming në kategorinë Elektronika
  • Degjojse në kategorinë Konzolatë për lojëra
  • Degjojse në kategorinë Për fëmijë
  • degjojse në kategorinë Të tjera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione