Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | I9195 Galaxy S4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9195 Galaxy S4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Shk 12:21 Telefona celular , Mitrovicë

SAMSUNG GALAXY S4

30 EUR Price Reduced

08 Shk 21:05 Telefona celular , Pejë

20euro 2telefona s4 per pjes

20 EUR

01 Mar 15:38 Telefona celular , Gjilan

samsung s4

25 EUR

25 Shk 17:13 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s4

25 EUR

20 Gush 15:26 Telefona celular , Prishtinë

Shitet samsung s4

35 EUR

25 Nën 21:44 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

60 EUR

30 Sht 12:27 Telefona celular , Ferizaj

Shitet samsung galaxy s4 16gb

65 EUR

04 Sht 17:57 Telefona celular , Prishtinë

samsung s4

50 EUR

18 Korr 22:18 Telefona celular , Ferizaj

Shitet samsung galaxy s4 16gb

100 EUR

30 Qer 22:31 Telefona celular , Kaçanik

Shitet Samsung Galaxy S4 16gb

125 EUR

29 Qer 16:13 Telefona celular , Lipjan

Te

180 EUR

23 Qer 23:38 Telefona celular , Gjakovë

Samsung galaxy

50 EUR

05 Pri 19:29 Telefona celular , Prizren

KERKOJ SAMSUNG S4

50 EUR

02 Mar 19:02 Telefona celular , Burim

samsung s4

160 EUR

04 Jan 00:27 Telefona celular , Mitrovicë

Shes samsung s4

60 EUR

15 Tet 11:15 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S4

33 EUR

14 Gush 20:48 Telefona celular , Prizren

Samsung

90 EUR

08 Maj 20:45 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

65 EUR

03 Jan 16:09 Telefona celular , Prishtinë

shitet ndrrohet

90 EUR

02 Jan 19:59 Telefona celular , Ferizaj

Shitet

130 EUR

23 Dhj 13:03 Telefona celular , Prizren

Shes 2 telefona

40 EUR

22 Nën 21:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung S4

85 EUR

12 Nën 01:19 Telefona celular , Mitrovicë

S4 i9506

135 EUR Price Reduced

04 Sht 14:15 Telefona celular , Vushtrri

Samsung S4

140 EUR

29 Gush 15:32 Telefona celular , Klinë

SAMSUNG GALAXY S4

160 EUR

19 Korr 22:35 Telefona celular , Prizren

Samsung S4. Iphon 4s

139 EUR

28 Maj 01:08 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S4

140 EUR

24 Maj 20:38 Telefona celular , Prizren

Samsung S4 verizon 4g

130 EUR

15 Maj 18:39 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s4 evropian

70 EUR

09 Maj 22:06 Telefona celular , Pejë

Samsung galaxy s4

165 EUR

06 Maj 18:22 Telefona celular , Gjilan

Samsung Glaxy S5

135 EUR

04 Maj 03:42 Telefona celular , Gjilan

samsung s4

160 EUR

03 Maj 23:13 Telefona celular , Ferizaj

samsung dhe sony

25 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9195 Galaxy S4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione