Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 21:25 Video kamera , Burim

Sony a6500

750 EUR

28 Maj 17:23 Fotoaparate , Burim

Grafika

160 EUR

16 Maj 14:21 Fotoaparate , Burim

Canon EOS R5 C Mirrorless Cinema Camera

2 575 EUR

10 Maj 01:54 Fotoaparate , Burim

Lens canon

550 EUR

16 Pri 14:23 Televizorë dhe Projektorë , Burim

Samsung TV

80 EUR

26 Mar 03:00 Fotoaparate , Burim

Lens

550 EUR

25 Mar 13:43 Fotoaparate , Burim

Lens

450 EUR

24 Mar 15:38 Fotoaparate , Burim

Aparat

640 EUR

23 Mar 14:35 Video kamera , Burim

Grafika

160 EUR

21 Mar 15:21 Fotoaparate , Burim

Aparat

10 EUR

18 Mar 22:09 Video kamera , Burim

Grafika

180 EUR

18 Mar 21:50 Fotoaparate , Burim

Lens

550 EUR

18 Mar 21:21 Fotoaparate , Burim

CANON 16-35

450 EUR

17 Mar 15:24 Video kamera , Burim

Grafika8Gb

200 EUR

17 Mar 15:20 Fotoaparate , Burim

Aparat

50 EUR

12 Mar 16:38 Video kamera , Burim

GOPRO MAX 360

370 EUR Price Reduced

10 Mar 19:50 Fotoaparate , Burim

Printer

180 EUR

04 Mar 22:54 Të tjera , Burim

Sony 85mm F1.8

500 EUR

14 Shk 13:30 Fotoaparate , Burim

Super gjendje te mir

330 EUR

14 Shk 13:29 Video kamera , Burim

Super gjendje te mir

330 EUR

13 Shk 17:18 Fotoaparate , Burim

Pc - Shtëpiz

330 EUR

13 Shk 16:59 Video kamera , Burim

Pc - Shtëpiz

330 EUR

08 Shk 14:52 Video kamera , Burim

Pc - Super gjendje

330 EUR

14 Dhj 12:38 Fotoaparate , Burim

shitet

200 EUR

14 Dhj 12:31 Fotoaparate , Burim

shitey

20 EUR

13 Dhj 13:12 Video kamera , Burim

shitet

100 EUR

13 Dhj 13:11 Video kamera , Burim

Shitet

50 EUR

09 Dhj 09:59 Fotoaparate , Burim

Shitet

100 EUR

09 Dhj 09:59 Video kamera , Burim

Shitet

100 EUR

08 Dhj 17:39 Video kamera , Burim

Shitet Kamera per Kerr

40 EUR

07 Dhj 14:31 Video kamera , Burim

PC SUPER QMIM

40 EUR

05 Dhj 16:23 Fotoaparate , Burim

Shitet

15 EUR

03 Dhj 18:36 Fotoaparate , Burim

shitet

1 EUR

03 Dhj 18:36 Video kamera , Burim

shitet

1 EUR

03 Dhj 15:57 Video kamera , Burim

Shitet

1 EUR

30 Nën 17:56 Video kamera , Burim

Shiten

10 EUR

29 Nën 12:44 Video kamera , Burim

Shiten

1 EUR

19 Nën 01:28 Video kamera , Burim

Shitet camera

80 EUR

15 Nën 01:15 Televizorë dhe Projektorë , Burim

Shitet, TV -telefunken i dorës se dytë

70 EUR

09 Nën 22:55 Fotoaparate , Burim

pc- per video

450 EUR

23 Tet 15:35 Fotoaparate , Burim

Blic

1 EUR

23 Tet 15:29 Fotoaparate , Burim

Blic Godox 400Pro

1 EUR

20 Tet 18:37 Fotoaparate , Burim

sony

150 EUR

11 Tet 23:59 Televizorë dhe Projektorë , Burim

Shitet

35 EUR

11 Tet 23:59 Televizorë dhe Projektorë , Burim

Shitet

35 EUR

11 Tet 23:59 Televizorë dhe Projektorë , Burim

Shitet

35 EUR

05 Tet 02:54 Video kamera , Burim

DJI Mavic Air 2 Fly More

700 EUR

26 Sht 00:54 Fotoaparate , Burim

Qant

1 EUR

15 Sht 02:16 Fotoaparate , Burim

Nikon

800 EUR

06 Sht 17:01 Video kamera , Burim

Kamera SONY HXR MC 2500 Full HD

700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione