Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fotoaparat të ri dhe të përdorur në shitje

Aparat fotografik të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej shpallje për fotoaparat nga markat më të njohura si Canon, Nikon, Sony si dhe paisje për fotoaparat si mbajtëse për aparat, çantë për fotoaparat, blic, lente, adapter dhe shumë paisje tjera nga komoditeti i shtëpisë suaj me çmimet më të volitshme në treg.


Përdor filtrat për kërkim për të gjetur fotoapratin dhe pjesën që ju kërkoni shpejt dhe lehtë në mesin e 5.546 shpalljeve për aparate fotografike në gjithë Kosovën.

Sot 07:05 Fotoaparate  ·  Prishtinë

APARAT PER PUNIMIN E FOTOGRAFIVE

150 EUR

Dje 21:51 Fotoaparate  ·  Pejë

Lens

Dje 15:43 Shitore Fotoaparate  ·  Vushtrri

Shitet aparati Nikon

65 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 09:38 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Nikon D750 body - 71K

720 EUR Price Reduced

Dje 02:54 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Canon 6d mark 2

123 EUR

22 Qer 17:18 Fotoaparate  ·  Therandë

Fotoaparat

400 EUR

22 Qer 17:05 Fotoaparate  ·  Therandë

fotoaparat

200 EUR

21 Qer 20:17 Fotoaparate  ·  Prishtinë

FujiFilm GFX 50s + GF 35-70mm F4.5-5.6 WR

2 000 EUR

21 Qer 20:11 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Fotoaparat Sony 40 euro +38349278585

40 EUR

21 Qer 17:00 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Fotoaparat Fuji DL-25N 45 euro +38349278585

45 EUR Price Reduced

21 Qer 10:43 Fotoaparate  ·  Ferizaj

Nikon D7500

20 Qer 23:24 Fotoaparate  ·  Prishtinë

DJI OSMO MOBILE 4

125 EUR

20 Qer 23:20 Fotoaparate  ·  Prishtinë

MINI STATIV CULLMAN TRIPOD

20 EUR

20 Qer 23:15 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Nikon 50mm f1.8 G

150 EUR

20 Qer 18:26 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Nikon remote shutter

15 EUR

20 Qer 18:26 Fotoaparate  ·  Prishtinë

DJI OSMO MOBILE 5

145 EUR

20 Qer 18:25 Fotoaparate  ·  Prishtinë

CANON FLASH SPEEDLITE 270EX

65 EUR

20 Qer 14:27 Fotoaparate  ·  Lipjan

SONY A7ii - FULL HD

950 EUR

20 Qer 12:44 Fotoaparate  ·  Ferizaj

Nikon 14-24 mm 2.8 f

450 EUR

20 Qer 09:30 Fotoaparate  ·  Gjakovë

GoPro 9/10/11 - mbrojtëse kundër ujit - 55 euro

55 EUR

20 Qer 09:30 Fotoaparate  ·  Gjakovë

GoPro-mbajtese rrip i kokes per Gopro-ski-skijim-skije

35 EUR

20 Qer 09:20 Fotoaparate  ·  Gjakovë

Gopro 5/6/7 - Kornizë e jashtme për Gopro - 30 Euro

30 EUR

19 Qer 20:15 Fotoaparate  ·  Prizren

Nikon d5300 me 2 lensa 70-300mm 18-55mm

330 EUR

19 Qer 19:51 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Fotoaparat Sony 40Є +38349278585

40 EUR

19 Qer 09:54 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Lens 70-200mm f/2.8

460 EUR

18 Qer 22:37 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Nikon D3000

170 EUR

18 Qer 09:39 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Dji action Osmo 3 combo adventure

400 EUR Price Reduced

17 Qer 17:51 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Nikon D750 trupi - 38K foto

820 EUR

17 Qer 14:16 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Tripod

35 EUR

16 Qer 12:28 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Canon Battery Grip

50 EUR Price Reduced

16 Qer 12:27 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Shitet seti Varavon si i Ri

50 EUR Price Reduced

16 Qer 12:26 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Shitet Qanta per Aparat , perfekte

100 EUR Price Reduced

13 Qer 23:05 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Canon EOS 2000D + Lens 18-55mm

500 EUR

11 Qer 14:12 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Sigma ART 85mm 1.4 ( Canon

750 EUR

11 Qer 12:49 Fotoaparate  ·  Gjilan

Shitet Nikon D810 me 4 llense

1 300 EUR

Përzgjedhje e madhe e fotoaparateve dhe pjesëve të ndryshme për aparate fotografike të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e fotoaparatave të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Fotoaparat të ri dhe të përdorur në shitje


Eksploro gamën e gjerë të aparateve fotografike të ri dhe të përdorur që MerrJep.com ofron. Gjej fotoaparat të dimensioneve të ndryshme nga marka të njohura si Canon, Nikon, Sony si dhe paisje për fotoaparat si mbajtëse për aparat, çantë për fotoaparat, blic, lente, adapter, bateri, objektiv dhe shumë paisje tjeradhe të tjerë me çmimet më të volitshme në treg.


Bli fotoaparat në MerrJep.com


Bli aparat fotografik të ri dhe të përdorur në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të fotoa paratave dhe zgjedh modelin ideal për ju në mesin e 5.546 shpalljeve për fotoaparat në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për aparat fotografik të markave Canon, Nikon, Sony, Samsung të llojeve dhe modeleve të ndryshme si Canon 700D Body, Canon 5d Mark II, Nikon D3200, Nikon D70, Samsung NX 500 dhe shumë modele tjera të fotoaparatave në MerrJep.com.


Shit fotoaparat të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Nëse keni aparat fotografik të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për fotoaparat dhe gjej blerësin potencial në mesin e 5.546 shpalljeve për fotoaparat të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione