Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë për TV dhe Satelitë në shitje

Pjesë të ndryshme për televizor dhe satelitë të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej pjesë për televizor dhe satelitë si digitron, antenë për TV, mbajtëse për TV, syze 3d, IPTV, tv box Android, Android Box, HDMI splitter, antenë satelitore, reserver, sy për satelit dhe shumë pjesë tjera për televizor dhe satelitë me çmimet më të volitshme në treg.

27 Shk 19:47
Linku:
Pjesë për TV/Satelitë  ·  Gjilan

Sony MCX-500 Video Mixer

1 200 EUR Price Reduced


Dje 22:43 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Pejë

fenix iptv

70 EUR

Dje 19:22 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

iptv premium+

40 EUR Price Reduced

27 Shk 19:47
Linku:
Pjesë për TV/Satelitë  ·  Gjilan

Sony MCX-500 Video Mixer

1 200 EUR Price Reduced

26 Shk 10:12 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Pejë

Res Android box

20 EUR

23 Shk 14:58 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

İptv 40 euro per 1 vit

40 EUR

22 Shk 11:25 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

abonim iptv 1 muaj 10 euro

45 EUR

22 Shk 11:22 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prishtinë

Konverter AV2-HDMI

50 EUR

19 Shk 13:07 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

İptv abonim 40 euro 1 vit

40 EUR

17 Shk 15:23 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

İptv 40 euro per 1 vit

40 EUR

16 Shk 22:32 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

Iptv 40 euro per 1 vit

40 EUR

16 Shk 14:28 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prishtinë

Big Brother / Sporte / Filma

15 Shk 20:47 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Vushtrri

smartbox tv g8

400 EUR

15 Shk 18:19 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

İptv abonim 40 euro 1 vit

40 EUR

15 Shk 15:48 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

Androida box

20 EUR

11 Shk 14:26 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Prizren

İptv abonim 40 euro 1 vit

40 EUR

Përzgjedhje e madhe e pjesëve për televizor dhe satelitë të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e pjesëve për televizor dhe satelitë të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Pjesë për televizor dhe satelitë në MerrJep.


Eksploro gamën e gjerë të pjesëve të ndryshme për televizor dhe projektor të ri dhe të përdorur që MerrJep.com ofron. Gjej pjesë për televizor dhe satelitë si digitron, antenë për TV, mbajtëse për TV, syze 3d, IPTV, tv box Android, Android Box, HDMI splitter, antenë satelitore, reserver, sy për satelit dhe shumë pjesë tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Bli dhe shit pjesë për televizor dhe satelitë në MerrJep.com


Shpallje për pjesë televizori dhe satelitë të ri dhe të përdorur nga të gjitha llojet dhe markat në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për pjesë televizori dhe satelitë të markave të ndryshme në MerrJep.com.


Nëse keni pjesë televizori apo satelitë të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pjesë televizori apo satelitë dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.655 shpalljeve për pjesë televizori dhe stalitë të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione