Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamer - TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamer , kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamer Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 11:24 Të tjera  ·  Prishtinë

Kufer Profesional SONY

80 EUR Price Reduced

22 Maj 14:58 Video kamera  ·  Prishtinë

Kamer Eumig - 1937

200 EUR

22 Maj 13:18 Video kamera  ·  Gjilan

Dron me kamer 4k

21 Maj 13:52 Video kamera  ·  Pejë

Kamer antike

12 Maj 15:34 Video kamera  ·  Pejë

Kamer antike old Timer

11 Maj 22:23 Video kamera  ·  Prizren

Kamera sony hd

550 EUR

05 Maj 17:32 Video kamera  ·  Pejë

Kamer antike

24 Pri 20:20 Video kamera  ·  Prishtinë

Kamera 2x

600 EUR

20 Pri 17:05 Video kamera  ·  Prishtinë

Logitech PTZ Pro 2 kamera

55 EUR Price Reduced

19 Pri 22:50 Video kamera  ·  Prishtinë

kamer 4k

700 EUR

02 Pri 22:48 Video kamera  ·  Ferizaj

kamer 4K

88 EUR

26 Mar 16:55 Video kamera  ·  Prishtinë

shes oren me kamer

220 EUR

10 Mar 15:10 Video kamera  ·  Pejë

Kamer antike

100 EUR

02 Mar 23:41 Video kamera  ·  Mitrovicë

Kamer Polaroid

50 EUR

02 Mar 23:40 Fotoaparate  ·  Mitrovicë

Aparat kamer Canon

50 EUR

27 Shk 02:55 Video kamera  ·  Gjakovë

Kamer Canon xha1

290 EUR

05 Shk 19:18 Fotoaparate  ·  Fushë Kosovë

fotoaparat casio exilim

20 EUR

04 Shk 05:06 Video kamera  ·  Vushtrri

Tripod per kamer Panasonic

15 EUR

31 Jan 14:17 Video kamera  ·  Pejë

Kamer antike panasonic m40

31 Jan 14:16 Video kamera  ·  Pejë

Kamer sony fx1

450 EUR

28 Jan 21:29 Shitore Fotoaparate  ·  Gjilan

Mbajtese per kamer tripod

25 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
19 Jan 12:15 Fotoaparate  ·  Gjilan

Panasonik Full HD MHD2

08 Jan 23:43 Fotoaparate  ·  Gjakovë

shes kameren

100 EUR

08 Jan 13:19 Video kamera  ·  Pejë

Kamer antike Panasonic MS5

04 Jan 16:46 Të tjera  ·  Prizren

Shitet Seek Thermal Camera(Kamer Termike xr)

220 EUR Price Reduced

22 Dhj 10:39 Video kamera  ·  Ferizaj

Sony HXR-MC 2500

700 EUR

14 Dhj 09:46 Të tjera  ·  Besianë

Shitet Dron dJ Mavic Mini

270 EUR

13 Dhj 17:15 Video kamera  ·  Pejë

Kamer sony nx3

1 150 EUR

19 Nën 15:07 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Therandë

Kamer per shtepi

50 EUR

05 Nën 03:05 Video kamera  ·  Prishtinë

TP-Link Kamer 3MP Network

70 EUR

22 Sht 17:17 Fotoaparate  ·  Fushë Kosovë

Casio camera

40 EUR

11 Sht 00:52 Video kamera  ·  Pejë

Kamer sony NX3

28 Gush 01:24 Të tjera  ·  Prishtinë

SHES DRON DJI MINI 2 (SE)

450 EUR

22 Gush 14:25 Fotoaparate  ·  Pejë

Objektiv per Nikon

13 Gush 17:21 Video kamera  ·  Pejë

Panasonic m40

12 Gush 11:01 Video kamera  ·  Gjakovë

Kerkoj Gimbal Kamer Dji Zenmuse x5

1 EUR

21 Korr 13:02 Video kamera  ·  Prizren

night vision kamer

85 EUR

20 Korr 17:04 Fotoaparate  ·  Pejë

Shitet aparat Digjital Canon

08 Korr 01:03 Video kamera  ·  Prizren

Kran 8m + kamer 4K me qira

29 Qer 08:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  JVC  ·  Prishtinë

Shes Tv 32 Inch Jvc.

80 EUR Price Reduced

25 Qer 22:47 Të tjera  ·  Kaçanik

Kamer kurth

19 Qer 09:45 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Vushtrri

Kamer HD

100 EUR

10 Qer 11:46 Video kamera  ·  Lipjan

sony hxr nx 5

900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamer | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione