Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamera 4k - TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamera 4k , kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamera 4k Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Pri 22:50 Video kamera  ·  Prishtinë

kamer 4k

700 EUR

25 Mar 16:44 Video kamera  ·  Prishtinë

Shiten 2 kamera panasonic ux90 4k

1 700 EUR

06 Mar 14:38 Video kamera  ·  Prishtinë

Shiten 2 kamera Panasonic UX90 4K

900 EUR Price Reduced

26 Dhj 10:32 Video kamera  ·  Prizren

Sony PXW-Z150 4K. XDCAM

2 700 EUR

28 Nën 11:42 Video kamera  ·  Prishtinë

Sony PXW-Z150 / Z150 / 4K XDCAM Camcorder

3 200 EUR

28 Tet 00:48 Video kamera  ·  Prishtinë

Kamera Panasonic dhe Mikrofon

980 EUR

17 Sht 18:54 Video kamera  ·  Prishtinë

Shes Panasonic AG UX-180 4K Profesional

1 890 EUR

17 Sht 18:54 Video kamera  ·  Prizren

Shes Panasonic AG UX-180 4K Profesional

2 199 EUR

16 Gush 09:53 Video kamera  ·  Ferizaj

Camera Apeman 4k 30fps

90 EUR Price Reduced

05 Shk 19:53 Video kamera  ·  Fushë Kosovë

GoPro Hero 7

250 EUR

10 Nën 11:33 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Canon EOS M50 Mk 11 15-45mm

680 EUR

09 Sht 00:39 Video kamera  ·  Lipjan

Shitet Blackmagic Design 4k | BPMC4K

1 600 EUR

29 Pri 22:22 Fotoaparate  ·  Besianë

Kamera pa pasqyrë Nikon Z7 II

2 450 EUR

29 Pri 22:06 Fotoaparate  ·  Besianë

Kamera pa pasqyrë Nikon Z6 II

1 300 EUR

29 Pri 21:53 Fotoaparate  ·  Besianë

Kamera pa pasqyrë Sony a7 IV

2 000 EUR

29 Pri 21:43 Fotoaparate  ·  Besianë

Kamera pa pasqyrë Sony a7S III

2 900 EUR

16 Shk 23:46 Fotoaparate  ·  Artanë

Kamera DSLR Nikon D850

1 500 EUR

16 Shk 23:19 Fotoaparate  ·  Artanë

Kamera pa pasqyrë Nikon Z9

2 700 EUR

16 Shk 23:03 Fotoaparate  ·  Artanë

Kamera pa pasqyrë Sony a7 IV

1 700 EUR

16 Shk 22:31 Fotoaparate  ·  Artanë

Kamera pa pasqyrë Canon EOS R6

1 250 EUR

10 Shk 14:01 Video kamera  ·  Prishtinë

Logitech Rally(ZOOM,SKYPE,Hybrid Events)

1 450 EUR

08 Shk 15:41 Video kamera  ·  Prishtinë

Logitech Rally(ZOOM,SKYPE,Hybrid Events)

1 450 EUR

15 Jan 03:20 Video kamera  ·  Prizren

Panasonic 4K UX90E

1 700 EUR

13 Dhj 20:51 Video kamera  ·  Gjilan

Kamera 4K

150 EUR Price Reduced

10 Nën 21:32 Video kamera  ·  Rahovec

shitet kamera

1 100 EUR

03 Korr 21:40 Video kamera  ·  Pejë

GoPro Hero 8 Black me SD Card 32GB Samsung 4K dhe Gjyksore

350 EUR

30 Qer 10:53 Video kamera  ·  Prishtinë

Sony waterproof camera

150 EUR

15 Qer 20:53 Fotoaparate  ·  Kaçanik

GH4 Panasonic

500 EUR

29 Maj 16:57 Video kamera  ·  Lipjan

4k Ultra HD Camer

110 EUR

10 Pri 16:34 Video kamera  ·  Prishtinë

Video kamer DVR me wifi per makina

170 EUR

30 Jan 01:30 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Sony a6500 dhe 5 Lensa 4K

2 200 EUR

25 Jan 16:42 Video kamera  ·  Prishtinë

Sony a7iii

1 750 EUR

10 Dhj 20:46 Video kamera  ·  Viti

Insta360 one 4K 24MP UHD

230 EUR Price Reduced

23 Tet 07:52 Video kamera  ·  Klinë

Sony 4K super profesionale

1 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamera 4k | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione