Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lens tamron - TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lens tamron , kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj lens tamron Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Jan 10:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Drenas

Samsung smart tv 48 inch

350 EUR

17 Nën 16:10 Fotoaparate  ·  Prishtinë

6Dii + 24-70 2.8

1 150 EUR

27 Jan 02:02 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Gjakovë

Lens 24-70mm

23 Jan 20:27 Fotoaparate  ·  Ferizaj

Canon 7D

450 EUR

05 Gush 14:03 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Shitet Combo Sony A7III + Lente + Aksesore

2 300 EUR

14 Korr 17:51 Fotoaparate  ·  Lipjan

Lens Per Aparat

100 EUR

24 Pri 10:29 Video kamera  ·  Gjilan

Sony A6300 Ronin Rsc 2

1 700 EUR

12 Nën 12:50 Fotoaparate  ·  Prishtinë

U shit flm merrjep

1 600 EUR

20 Tet 09:25 Fotoaparate  ·  Fushë Kosovë

Lens canon tamron 17 - 50mm f2.8

200 EUR Price Reduced

20 Qer 23:03 Fotoaparate  ·  Fushë Kosovë

Aparat profesional NIKON D40

480 EUR

15 Mar 18:59 Fotoaparate  ·  Fushë Kosovë

Lens Nikon set

600 EUR

06 Shk 10:31 Fotoaparate  ·  Prishtinë

Canon 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM

200 EUR

08 Korr 17:08 Fotoaparate  ·  Mitrovicë

Nikon D5200 me 17-50 2.8

350 EUR

26 Mar 11:45 Fotoaparate  ·  Mitrovicë

Tamron Lens - 17-50mm f2.8

200 EUR

10 Mar 13:41 Fotoaparate  ·  Fushë Kosovë

Aparat Profesional FUJIFILM

170 EUR Price Reduced

11 Jan 02:21 Fotoaparate  ·  Ferizaj

Nikon d50

230 EUR

11 Jan 02:01 Fotoaparate  ·  Ferizaj

Nikon D50

230 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lens tamron | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione