Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servisim për TV, Aparat fotografik, DVD & Satelitë

Servisim për TV, aparat fotografik, DVD & satelitë. Shiko shpallje për kompani të ndryshme që ofrojnë shërbime të ndryshme servisimi për televizor, fotoaparate. DVD dhe satelitë dhe pjesë rezervë si mbajtëse për TV, blica për fotoaparat, tripod, lente për fotoaparat, pllakë për TV, objektiv për fotoaparat, GoPro dhe shumë paisje tjera në gjithë Kosovën.

01 Korr 05:01 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Prishtinë

Tripod

23 Qer 01:21 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Lipjan

SONY A7ii - FULL HD

950 EUR

13 Qer 16:55 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Ferizaj

AGFA APS 25

11 Qer 22:28 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Vushtrri

Canon 5D mark iii

1 EUR

30 Maj 06:24 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Prishtinë

Androida box

15 EUR

16 Maj 09:40 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Prizren

Androida box

15 EUR

12 Maj 14:31 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Prizren

Androida box

15 EUR

09 Maj 13:05 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Prishtinë

Androida box

15 EUR

05 Maj 10:23 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Mitrovicë

Starsat 200 HD Extreme

75 EUR

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej kompani që kryejnë servise dhe pjesë rezervë për televizor, fotoaparat, DVD dhe satelitë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Servis për TV, fotoaparat, DVD dhe satelitë


Gjej shpallje për kompani që kryejnë servis për televizor, fotoaparat, DVD, satelitë dhe shumë shërbime tjera dhe gjej ofertat më të mira për televizorin, aparatin fotografik apo DVD-në tuaj në gjithë Kosovën.


Bli pjesë rezervë për televizor dhe fotoaparate në MerrJep.com


Gjej pjesë dhe paisje të ndryshme për televizor. fotoaparat, DVD dhe satelitë si mbajtëse për TV, blica për fotoaparat, tripod, lente për fotoaparat, pllakë për TV, objektiv për fotoaparat, GoPro dhe shumë pjesë dhe paisje tjera me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për servisim për TV, fotoaparat, DVD dhe satelitë në MerrJep.com.


Kërkoni pjesë rezervë për televizor, fotoaparat, DVD dhe satelitë në bazë të filtrave për kërkim dhe gjej shpejt dhe lehtë pjesën apo paisjen që ju kërkoni në mesin e qindra shpalljeve për servisim të televizorëve, fotoaparateve, DVD-ve dhe satelitëve në MerrJep.com.


Bli dhe shit paisje dhe pjesë rezervë për TV, fotoaparat, DVD dhe satelitë në MerrJep.com


Nëse keni pjesë apo paisje të ndryshme për televizor, fotoaparat, DVD dhe satelitë për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pjesën dhe paisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për servisim të televizorëve, DVD-ve, fotoaparateve dhe satelitëve të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione