Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamera për shtëpi në shitje - Sony, Logitech dhe të tjera

Kamera sigurie dhe sistem alarmi në shitje. Gjeni një gamë të gjerë të shpalljeve për kamera sigurie për shtëpi për të mbrojtur ambientin tuaj.

Zbuloni seleksionin më të mirë të kamerave të sigurisë në shitje në Kosovë në Merrjep, duke përfshirë brende të njohura si Sony, Logitech, AHD, KosVision, Belkin, Dlink, GSM dhe brende të tjera të përshtatshme me nevojat tuaja personale.
12 Pri 07:40 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prizren

Dvr

35 EUR

10 Pri 17:13 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Viti

DVR per 4 kamera shtepiake

60 EUR

07 Pri 07:17 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Leposaviq

GoPro HERO12 Black

150 EUR

19 Nën 15:07 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Therandë

Kamer per shtepi

50 EUR

09 Nën 16:00 Shitore Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Ferizaj

VIDEO KAMERA CCD

50 EUR

Shitësit të Besuar
19 Qer 09:45 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Vushtrri

Kamer HD

100 EUR

08 Maj 21:53 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prizren

Apple Air Tag

45 EUR

27 Mar 02:04 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prishtinë

Smart camera

195 EUR

08 Mar 14:51 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Pejë

Mikrofon,Kamera

3 EUR

07 Mar 11:37 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Pejë

DVR 8 kanal

20 EUR

07 Mar 11:35 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Pejë

NVR SANTEC 8 kanalesh

65 EUR

22 Shk 09:51 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Ferizaj

kamer wireless 360⁰ dlink

50 EUR

22 Shk 09:47 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Ferizaj

IP kamer grundig

40 EUR

22 Shk 09:47 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Ferizaj

d'link mini full hd wifi kamer

55 EUR

20 Shk 17:39 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Ferizaj

Trafo per kamera

40 EUR

13 Jan 19:21 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Ferizaj

Play station

600 EUR

09 Nën 23:45 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prizren

sony hdr as 15 origjinale

80 EUR Price Reduced

27 Sht 18:37 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Pejë

Kamera wireless

240 EUR

01 Sht 14:14 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Ferizaj

sistem alarmi

29 Gush 11:48 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Ferizaj

Kamera të Sigurisë

02 Korr 12:29 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Besianë

Or muri me kamer 30€

28 Qer 12:47 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Artanë

Kamera Sigurie

27 Qer 10:00 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Viti

Kamera Sigurie

27 Qer 09:55 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prizren

Kamera Sigurie

20 Qer 22:02 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prizren

Kamere vezhguese

15 EUR

19 Qer 01:10 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prizren

Lente per kamera te sigurise

17 Qer 23:37 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prizren

DVR Western Security

80 EUR

Kamera sigurie për shtëpi në shitje


Zgjidhni prej një game të gjerë kamerash të sigurisë për të mbrojtur shtëpinë tuaj. Me kualitet të lartë dhe teknologji të fundit, këto kamere në shitje ofrojnë monitorim të shkëlqyeshëm dhe siguri për ambiente të ndryshme.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar kamera të përdorura, kamera të vogla, mini kamera në shitje, kamera digjitale apo kamera për shtëpi të padukshme mjafton të kërkoni me fjalë kyçe për kamera sigurie për shtëpi.

Gjeni oferta të shumta nga brendet më të njohura për kamera sigurie si Sony, Logitech, AHD, KosVision, Belkin, Dlink, GSM dhe brende të tjera që përputhen me buxhetin tuaj. Instalimi i kamerave në shtëpi bëhet nga kompani profesionale që mund t’i gjeni në MerrJep.

Si të gjeni kamera për shtëpi në Kosovë?


Kërkoni sipas kërkesës: Përdorni filtrat tanë të lehtë për përdorim për të lehtësuar kërkimin tuaj për kamera sigurie për shtëpi në shitje duke specifikuar llojin e kamerave si “kamera dixhitale”, “alarm për shtëpi”, “ sy magjik me kamera” apo “kamera të padukshme” për të gjetur kamera sigurie për shtëpi Kosovë.

Shfletoni Listat: Zbuloni listat e detajuara të shpalljeve për kamera sigurie me imazhe të cilësisë së lartë dhe përshkrime plotësuese. Merrni një pamje të afërt të shpalljeve për kamera për shtëpi të disponueshme për shitje, nga dizajni i jashtëm deri te karakteristikat e brendshme.

Për të hulumtuar rreth çmimeve të tregut të kamerave në Kosovë ne ju rekomandojmë të kërkoni për “kamera sigurie për shtëpi cmimi”.

Regjistroni shpallje falas për kamera sigurie


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, makina bujqësore, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.

Prandaj, nëse keni kamera sigurie në shitje,, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni atë në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për kamera sigurie për shtëpi në MerrJep.com. Në mënyrë që shpallja juaj të jetë më e suksesshme, ne ju rekomandojmë të vendosni modelin apo brendin në titull si dhe çmimin.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione