Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Amrok - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Amrok , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Amrok Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Mar 18:32 Të tjera  ·  Ferizaj

Pula

03 Dhj 23:18 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Pula -Amrok

04 Korr 18:15 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shes knojsit te sivjetit

10 EUR

12 Mar 17:46 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Brahma

60 EUR

02 Mar 15:10 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shes

1 EUR

22 Shk 08:19 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

knajsi

01 Qer 00:01 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Zogj

60 EUR

31 Maj 02:28 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Zojē

3 EUR

24 Maj 23:11 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Zojê

3 EUR

23 Maj 13:25 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shesim zojê

3 EUR

22 Maj 22:13 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shesim zojé

3 EUR

24 Pri 20:15 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

U shiten

15 EUR

06 Mar 21:35 Të tjera  ·  Ferizaj

VEZË

24 Shk 22:08 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shiten Gjelat

25 EUR

10 Shk 18:35 Të tjera  ·  Ferizaj

Vezë pulav Amrok

10 Shk 14:41 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Pula

12 EUR

21 Jan 18:07 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Pula amrok plymatrok

20 Dhj 16:34 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

knajsi

21 Nën 19:10 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Ushiten flm merrjep

12 EUR

19 Tet 19:33 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Pula

14 Gush 14:52 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shes zoj katuni 8 javor

28 Korr 12:52 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shiten 5+1 amrok dhr nje piklan 90 komplet

15 EUR

28 Korr 12:44 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shiten 4+1 amrok dhe nje piklan 90 euro komplet

15 EUR

27 Korr 16:12 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Zoj amrok org

12 Korr 19:08 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

shes Vez Amrok

07 Qer 09:23 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shes

10 EUR

31 Maj 19:52 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

shes Vez Amrok

31 Maj 19:45 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Vezë

10 Maj 00:08 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Pula Klluqe

08 Maj 09:55 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shitet knusi AMROK

40 EUR

08 Maj 09:55 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shitet knusi AMROK

40 EUR

23 Pri 10:00 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shes

19 Pri 10:17 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shes

14 Pri 10:36 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shes Veze

04 Pri 22:16 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

zoj amrok

4 EUR

04 Pri 18:00 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

pula Klluqe

26 Mar 12:43 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Zogj Amrok Origjunal

1 EUR

23 Mar 10:59 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shes

19 Mar 19:45 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shitet gjeli amrok 12 muajsh

1 EUR

13 Mar 22:48 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Veze Pula Amrok

08 Mar 09:04 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shiten amrok 7+1

04 Mar 00:05 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

zoj amrok

3 EUR

26 Shk 15:48 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

pula Amrok

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Amrok | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione