Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Klysht - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Klysht , kategori , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Klysht Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Sht 07:59 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysht Minuka

02 Qer 13:38 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

mini maltese 100%

18 Jan 08:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh pitbulla

21 Tet 07:37 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh ShpitzGjerman

250 EUR

21 Maj 14:57 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

shes klysh Milanois Belg

130 EUR

14 Maj 20:44 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

shes klysht belg malinos

1 EUR

12 Maj 16:27 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

shes klysht belg malinos

16 Jan 04:31 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysht Minuka

20 Maj 14:02 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh terier

100 EUR

07 Nën 12:59 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Qen te sharrit , ilir autokton

30 EUR

15 Tet 01:48 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Pitbull

22 Sht 12:43 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh terrier

17 Sht 07:53 Kafshë në fermë  ·  Fushë Kosovë

Terier klysh

100 EUR

15 Sht 13:47 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh terier

100 EUR

10 Sht 17:38 Kafshë në fermë  ·  Fushë Kosovë

Klysh terier

100 EUR

29 Gush 08:25 Kafshë në fermë  ·  Fushë Kosovë

Klysh terier

50 EUR

25 Gush 18:40 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh terrjer

1 EUR

23 Gush 16:28 Kafshë në fermë  ·  Fushë Kosovë

Terier klysh

50 EUR

25 Qer 20:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Husky

25 Qer 15:04 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Haski

06 Pri 10:49 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh terrjer origjinal

1 EUR

05 Pri 20:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Terrier klysh

1 EUR

22 Mar 15:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh terrjer

1 EUR

05 Mar 21:10 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Terrier Gjerman

1 EUR

01 Mar 15:38 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Terrier klysh

1 EUR

22 Shk 15:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Shiten

80 EUR

18 Qer 14:53 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysht trengjyrsha

100 EUR

14 Pri 16:14 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Shiten klysht jagd Terriera fm 2 copa

07 Pri 15:26 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Shiten Jagd Terriera klysh (femna)

06 Pri 19:37 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Shiten Jagd Terriera klysh

06 Pri 19:24 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Shiten Jagd Terriera klysh

05 Pri 22:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Terrierat klysh ne shitje

17 Mar 07:35 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

MALINOS BELG

28 Dhj 11:05 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

german spitz 100%

200 EUR

27 Dhj 16:13 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Shpitz German 100% rac e pastert

200 EUR

19 Sht 16:56 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Shiten klysht

10 Mar 17:37 Kafshë në fermë  ·  Fushë Kosovë

Shes Klysht te pastert Belg

12 Qer 13:48 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Klysh Pitbulla red nos 100 %

120 EUR

25 Nën 08:26 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Pitbullat 1muaj e gjys mashkull dhe femer

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Klysht | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione