20 Gush 19:52 Banesa , Gjilan

Banese 2-dhomshe

550 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Gush 15:41 Banesa , Gjilan

Jepet banesa me qera 90m2.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
20 Gush 15:05 Banesa , Gjilan

Banesa me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Gush 23:26 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Gush 23:14 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Gush 21:24 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
19 Gush 15:35 Banesa , Gjilan

Shiten Banesat

Numri i dhomave: 3
19 Gush 10:57 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa 109 m

6 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Gush 10:57 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa 116.56 m

1 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Gush 10:57 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa 116.56 m

1 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Gush 10:57 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa 116.56 m

1 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Gush 09:10 Banesa , Gjilan

Banesa 89 m2

Numri i dhomave: 2
19 Gush 09:09 Banesa , Gjilan

Banesa dhe lokale ne shitje

Numri i dhomave: > 10
19 Gush 09:08 Banesa , Gjilan

Banesa 118 m2

Numri i dhomave: 3
19 Gush 09:07 Banesa , Gjilan

Banesa 134 m2 swisbuildings

Numri i dhomave: 3
19 Gush 09:06 Banesa , Gjilan

Banesa 142 m2 ( bujana group )

Numri i dhomave: 4
19 Gush 09:05 Banesa , Gjilan

Banesa 122 m2

Numri i dhomave: 3
19 Gush 09:03 Banesa , Gjilan

Banesa 128 m2 (swissbuildings)

Numri i dhomave: 4
Në fillim