Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep banesa | Banesa në shitje dhe banesa me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 102691
Fushë Kosovë , 19089
Ferizaj , 6748
Gjilan , 4524
Prizren , 3965
Vushtrri , 2730
Mitrovicë , 2422
Pejë , 2225
Gjakovë , 1944
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni banesa në shitje apo banesa me qera në Prishtinë, Fushë Kosovë apo qytete të tjera të Kosovës? Mos kërkoni më tej! Listat tona gjithëpërfshirëse të banesave me qera dhe shitje plotësojnë nevojat tuaja specifike.

Realizoni kërkimin tuaj për banesa me qira Prishtinë, banesa me qera Fushë Kosovë në kategorinë e MerrJep banesa për të gjetur një banesë moderne në zemër të Prishtinës ose një hapësirë ​​të qetë banimi në qytete tjera të Kosovës.
16 Sht 14:49
Linku:
Banesa , Prishtinë

Me Qera

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
07 Gush 16:33
Linku:
Banesa , Gjilan

Shitet banesa kati 1-108.18m2 Euro Abi Gjilan

650 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira në Arberi / Dragodan

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar

Sot 18:12 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 2 dhomëshe 50m2 kati 2 lagja Ulpiana

78 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 18:12 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushe Kosove me 52m2

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:12 Banesa , Fushë Kosovë

SHES BANESE 72M2 ME FLETE POSEDUSE FUSHE KOSOVE

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:12 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 4 dhomëshe 110m2 kati 9 Bregu i Diellit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 18:12 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 2 dhomëshe 44m2 Neto kati 2 Ulpian

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:11 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 1 dhomëshe në Fushe Kosove me 36m2

23 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa 120m2 te GASHI INVEST te PRISHTINA E RE

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 18:11 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Pent Hause 156m2 me Flet Poseduse Fushë Kosovë

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:10 Banesa , Fushë Kosovë

SHES BANESE 72M2 KATI 3 ME FLETE POSEDUSE FUSHE KOSOVE

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:10 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Mati1 me 90.7m2

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:10 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe 50m2 kati 2 lagja Ulpiana

78 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sot 18:10 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 70 me FLET POSEDUSE Fushë Kosovë

45 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 18:10 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 3 dhomshe 82m2 kati 8 Mati 1

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:09 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Dodona

74 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:09 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomshe 70m2 me Flet Poseduse Fushë Kosovë

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 18:09 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 5 dhomëshe 147 kati 6 Mati 1

112 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 18:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI-SHITET BANESA 110 m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 18:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI - SHITET BANESA 89.75

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Mati 1 me 90.8m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe 87m2 kati 6 lagja Dodona

78 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:08 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 71m2 me Flet Poseduse Fushë Kosovë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Gjeni banesa me qera dhe banesa në shitje në gjithë Kosovën


Po kërkoni banesa me qira Prishtinë, banesa në shitje Prizren, apo banesa në shitje Fushë Kosovë? Zbulo një gamë të gjerë opsionesh nëpër qytete dhe lagje të ndryshme në Kosovë, të gjitha në dorën tuaj.

Platforma jonë e lehtë për t'u përdorur ofron një përvojë të pa ndërprerë, duke ju lejuar të filtroni dhe pasqyroni kërkimin tuaj në bazë të preferencave tuaja. Pavarësisht nëse jeni të interesuar për një apartament me mobilje moderne, pamje të mahnitshme, ose afërsi me komoditetet lokale, gjithçka do ta gjeni në MerrJep.

MerrJep banesa me qera


Ne ofrojmë një gamë të gjerë të banesave me qira në qytete të ndryshme në të gjithë Kosovën. Nga rrugët e zhurmshme të Prishtinës deri te lagjet e qeta të Pejës, Gjilanit, Mitrovicës, dhe më shumë, do të gjeni një zgjedhje të ndryshme të shpalljeve për banesa me qera Ferizaj, banesa me qira në Prishtinë, MerrJep banesa Prizren apo qytete të tjera që i përshtaten preferencave tuaja.

Banesa ne shitje


Zbulo një gamë të gjerë të banesave të disponueshme në qytete të ndryshme në të gjithë Kosovën. Nga qarmati i qytetit të zhurmshëm urban i Prishtinës, magjia historike e Prizrenit, qendra industriale e Gjilanit, deri te peizazhet e qeta të Pejës - Merrjep ka listime që shtrihen në të gjithë kombin, duke siguruar që mund të gjeni banesë në Prishtinë, banesa në Pejë apo në qytete të tjera që resonon me ju.

Filtroni kërkimin tuaj për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit banesa në shitje Fushë Kosovë, banesa në shitje Prishtinë, banesa në shitje Gjilan, banesa në shitje Pejë, banesa në shitje Ferizaj, banesa në shitje Vushtrri, banesa në shitje Mitrovicë, banesa në shitje Skënderaj dhe realizoni kërkimin tuaj sipas vendndodhjes.

Regjistro shpallje për banesa në shitje apo banesa me qera në MerrJep


Platforma MerrJep.com ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera në Kosovë.

Ju mund të listoni banesën tuaj duke plotësuar formularin e regjistrimit me informacionin e nevojshëm, duke përfshirë numrin e dhomave, sipërfaqen, lokacionin dhe katin në të cilin ndodhet banesa. Gjithashtu, është e rëndësishme të ngarkoni fotografi të cilat janë të cilësisë së mirë dhe të pastërta, për të prezantuar banesën në mënyrë të mirë te klientët potencialë.

Me MerrJep.com, ju keni mundësinë të gjeni blerës ose klient për banesën tuaj në mesin e një audienca të madhe prej më shumë se 70.000 vizitorëve ditorë në këtë platformë.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione