Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 99236
Fushë Kosovë , 18126
Ferizaj , 6295
Gjilan , 4361
Prizren , 3707
Vushtrri , 2478
Mitrovicë , 2252
Pejë , 2132
Gjakovë , 1822
Shfaqni të gjitha

Banesa në shitje dhe me qera. Gjeni listime të shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera, krahasoni çmimet, analizoni informacionet, shikoni fotot dhe bëni tur virtual të banesave të listuara për shitje dhe qera në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni 10.4989 shpallje të listuara për banesa në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Ferizaj, Lipjan, Mitrovicë dhe gjithë Kosovën.


Përdorni filtrat për kërkim dhe zgjedhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesa në shitje dhe me qera nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive dhe bëni zgjedhjen ideale për ju dhe familjen tuaj.

18 Maj 15:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lokal në SHITJE - Prishtina e Re - 288m²

2 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:05
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa eksluzive ne Emshir 60m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Rrugen B te Maxi 24H

85 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira ne Lakrishte te Kompleksi Nartel

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Rrugen B te Royali

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia_3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Rrugen A AFER QKUK-se

995 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Bregun e Diellit te Puhiza

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Rrugen B te Markingu

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Rrugen C

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Rr. Ismail Dumoshi Lagjen Dodona

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese (zyre) me qira ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qia pa Mobile ne Rrugen C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia_3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 100 M2 te Prishtina e Re

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira pa Mobile ne Mat

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Qender te 4 Llullat

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 126 M2 te Parku i Qytetit

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese (penthouse) me qira ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira ne Rrugen B te Blini

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia_2+1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Shiten 2 Banesa ne Fushe Kosove

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes Moderne me Qira ne Tophane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira ne Lakrishte te Kompleksi Nartel

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 80m2 me Qira në lagjen Kalabria

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia_2+1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira pa Mobile ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Lakrishte

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Dardania_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Dardania 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit_1+1

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese per afarizem me #QIRA ne Qender #Connect

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

2 Banesa me Qira pa Mobile Afer Fiv Star ne Rrugne B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira(Pa mobile) ne lagjen Arberia 2+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

PentHous me Qira pa Mobile te Xhamia e Llapit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes e Sapomobiluar Mbrapa Royal Mallit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes e Sapomobiluar ne Mat te Shk.F. Pavarsia

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 06:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #QIRA Banesë 3+1 për afarizëm në lagjen Kalabri

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150

Keni vendosur të zhvendoseni dhe jeni duke kërkuar banesa në shitje dhe me qera? Shikoni shpalljet për banesa në shitje dhe me qera në Prishtinë, Lipjan, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën në mesin e 10.4989 shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera në MerrJep.com.


Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën


Gjej banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni banesa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan, Pejë, Gjakovë, Ferizaj dhe gjithë Kosovën.


Kërkoni banesa në shitje dhe me qera në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe vendndodhjes dhe gjeni banesën që i përshtatet specifikave dhe kushteve tuaja shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.com!


Regjistro shpallje për banesa në shitje dhe me qera në MerrJep.com


Posedoni banesa dhe doni ti listoni ato në shpalljet për banesa në shitje dhe me qera? Ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të gjeni blerësin apo klientin potencial në mesin e më shumë se 70.000 vizitorëve ditorë në MerrJep.com.


E gjitha çfarë duhet të bëni është regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të filloni procesin e shitjes apo lëshimit me qera të banesës tuaj.


Sigurohuni që të plotësoni formularin e regjistrimit duke përfshirë numrin e dhomave, sipërfaqen, lokacionin, katin në të cilin gjendet banesa që dëshironi të shisni apo ta lëshoni me qera dhe listojeni shpalljen tuaj në MerrJep brenda pak minutave.


Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në . Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet banesën tuaj tek klienti potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione