Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Msi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Msi , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Msi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 20:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Pc gaming

1 150 EUR Price Reduced

01 Maj 16:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Gjilan

Pc Fractal

600 EUR

18 Dhj 20:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet PC gaming

2 000 EUR

18 Nën 17:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet pc komplet

2 450 EUR

31 Gush 18:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Gjilan

Shes Shtëpizen Gaming MS FIGHTER V315

540 EUR Price Reduced

15 Korr 04:50 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

GTX 970 MSI

150 EUR

04 Korr 19:57 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet

15 Qer 06:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Gaming Pc

850 EUR

27 Maj 00:39 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Gjilan

Shes super gaming pc

22 Maj 13:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Minning Rig - Lapotp

08 Maj 18:57 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

I7 13700k grafika 3060ti

1 550 EUR Price Reduced

15 Shk 21:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Deluxe  ·  Gjilan

Shitet pc gaming komplet

600 EUR

03 Dhj 20:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

i7 8700k

1 100 EUR

23 Nën 19:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Gjilan

Laptop MSI Gaming GF75 THIN 10UEK

950 EUR

23 Nën 18:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Gjilan

Laptop MSI gaming Rtx 3060 GPU

900 EUR

13 Nën 01:16 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

Shitet ��

1 EUR

02 Nën 10:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Deluxe  ·  Gjilan

Shitet ��

31 Tet 15:29 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Shitet Shtepiza Gaming

3 850 EUR

30 Tet 15:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Shitet shtepiza gaming

3 850 EUR

27 Sht 23:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Gjilan

Pc gaming

2 600 EUR

23 Sht 18:36 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Pc

2 500 EUR

17 Sht 23:28 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

Shitet gaming Pc

330 EUR

12 Korr 15:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Deluxe  ·  Gjilan

Kompjuter dhe Monitor

1 950 EUR

01 Pri 00:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

Laptop gaming MSI

700 EUR

30 Mar 21:35 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Gjilan

Laptop msi gaming

700 EUR

28 Mar 16:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Deluxe  ·  Gjilan

Shitet pc gaming

650 EUR

09 Shk 15:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Gjilan

SHITET laptopi MSI në gjendje të rregullt

1 600 EUR

10 Jan 23:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Pc komplet gaming 144hz

700 EUR

08 Jan 23:18 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

kartel Grafikr

850 EUR

22 Nën 02:48 Servis për Kompjuterë  ·  Gjilan

MSI GEFORCE RTX 3090

1 400 EUR

02 Nën 21:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Gjilan

Gaming Pc

4 500 EUR

02 Gush 14:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Gjilan

Shitet Gaming PC

380 EUR Price Reduced

31 Maj 23:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Gaming PC

430 EUR

31 Maj 22:35 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Gaming Pc 144hz

650 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Msi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

msi msi Msi Msi Msi Msi Msi MSI Msi msi laptop

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione