Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zagar - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zagar , kategori , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zagar Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Qer 17:57 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Klyshi zagar Trengjrsh

150 EUR

13 Qer 19:55 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Zagar

200 EUR

13 Qer 19:38 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Klyshi Zagar

150 EUR

03 Maj 12:49 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

250 EUR

09 Shk 13:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

450 EUR

04 Shk 01:25 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Zagar

01 Shk 11:03 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Zagarica Balkanc

150 EUR Price Reduced

27 Nën 06:54 Të tjera  ·  Lipjan

zagar

220 EUR

27 Nën 06:54 Të tjera  ·  Lipjan

zagar

220 EUR

27 Nën 06:54 Të tjera  ·  Lipjan

zagar

220 EUR

14 Nën 08:09 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

410 EUR

26 Tet 18:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

320 EUR

30 Gush 12:09 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

400 EUR

19 Gush 18:33 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

60 EUR

06 Korr 08:21 Të tjera  ·  Lipjan

Zagar

1 EUR

15 Qer 05:41 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Falas-klysh

11 Qer 20:02 Të tjera  ·  Lipjan

Klysht

25 Shk 18:07 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

19 Shk 22:44 Të tjera  ·  Lipjan

Lipljan

300 EUR

17 Shk 12:06 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

130 EUR

16 Shk 13:00 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

zagar

130 EUR

05 Shk 19:10 Të tjera  ·  Lipjan

Zagar

60 EUR

18 Jan 22:48 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

zagar

170 EUR

05 Jan 03:45 Të tjera  ·  Lipjan

zagar

50 EUR

05 Jan 03:45 Të tjera  ·  Lipjan

zagar

50 EUR

05 Jan 03:45 Të tjera  ·  Lipjan

zagar

50 EUR

05 Jan 03:45 Të tjera  ·  Lipjan

zagar

50 EUR

31 Dhj 20:37 Të tjera  ·  Lipjan

Zagar Trangushe

70 EUR

31 Dhj 20:37 Të tjera  ·  Lipjan

Zagar Trangushe

70 EUR

31 Dhj 20:37 Të tjera  ·  Lipjan

Zagar Trangushe

70 EUR

31 Dhj 20:37 Të tjera  ·  Lipjan

Zagar Trangushe

70 EUR

22 Dhj 22:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Zagar

22 Dhj 13:23 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

80 EUR

16 Dhj 21:28 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

kolibe

16 Dhj 19:14 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Kolibe

50 EUR

16 Dhj 13:53 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

250 EUR

15 Dhj 12:45 Të tjera  ·  Lipjan

Zagar

100 EUR

03 Dhj 22:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Zagar i humbut

200 EUR

23 Nën 21:51 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Zagar i humbur

05 Nën 09:20 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Shes zagarin

30 EUR

25 Tet 11:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Rac Gjermane shpeztar

23 Tet 15:47 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

100 EUR

23 Tet 15:29 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

zagar

100 EUR

17 Tet 11:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Zagar

200 EUR

16 Korr 10:41 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Shitet qeni belg 3 muj ik ndrrim me zagar

40 EUR Price Reduced

01 Korr 17:08 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Shitet pitbull femer 12muaj

150 EUR

02 Qer 15:38 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Shitet

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zagar | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione