Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Anije me motorr në shitje - Anije dhe Skuter uji


Anije me motorr në shitje. Shikoni një përzgjedhje të madhe të shpalljeve për anije me motorr të reja dhe të përdorura në shitje në rajonin tuaj. Eksploroni informacione të detajuara dhe gjeni anije me motorr që i përshtatet nevojave tuaja në MerrJep.com.


Varësisht nëse po kërkoni anije me motorr të re apo të përdorur, këto janë disa nga llojet e anijeve që mund t'i gjeni në këtë kategori: anije Yamaha, anije gome me motorr, anije Nordik N270LT dhe më shumë.27 Mar 13:51 ,

Anije uji

550 EUR


Shijoni udhëtimin në ujëra të ndryshme nën rrezet e diellit duke lundruar me anije me motorr të cilësisë së lartë. Krahasoni çmimet, të dhënat e anijes si dhe detaje tjera të rëndësishme dhe sigurohuni që të zgjedhni anijen më të mirë për ju.


Kjo kategori është krijuar për ta bërë më të lehtë procesin e shit-blerjes së anijeve me motorr. Ne e kemi bërë kërkimin shumë të thjeshtë. Ju mund të kërkoni anije me motorr e cila i përmbush karakteristikat që ju kërkoni vetëm duke filtruar shpalljet në bazë të emrit të anijes dhe çmimit.


Anije me motorr në shitje


MerrJep.com është faqe me më shumë se 300 shpallje për anije me motorr në shitje. Varësisht nëse jeni duke kërkuar anije me motorr të re apo të përdorur, këtu ju do të gjeni anijen që i përmbush të gjitha nevojat tuaja si blerës.


Kërkoni shpallje për anije me motorr dhe gjeni anije motorike peshkimi, gomone, anije turistike dhe modele tjera të anijeve të markave Yamaha, Nordik dhe shumë të tjera.


Si funksionon anija me motorr?


Një anije me vela ka një ose më shumë motorë që e shtyjnë anijen të qëndrojë mbi ujë. Varësisht madhësisë së anijes edhe motorrët e anijes ndryshojnë në fromë dhe madhësi.


Anija me motorr ka dy motorr, të jashtëm dhe të brendshëm. Motorrët e brendshëm janë pjesë e ndërtimit të anijes, ndërsa motorrët e jashtëm ndodhen në pjesën e sipërme dhe varen në pjesën e pasme të anijes.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione