Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford - Goma dhe Bandazhe Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:05 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma per skutera

15 EUR

Sot 17:23 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Per Gjipa Audi

400 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 15:59 Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne Origjinale 16Coll Per Ford

299 EUR

Sot 15:27 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Shiten fellne Skoda

220 EUR

Sot 13:42 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Renault megane

180 EUR Price Reduced

Sot 13:39 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Bandash 16 per kombi t6 ose t5

65 EUR

Sot 13:38 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Bandash Peugeot Citroen

60 EUR Price Reduced

Sot 13:37 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

4 Goma 205 65 r16 C

150 EUR Price Reduced

Sot 13:37 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma M+S 225 65 R17 xhipa

120 EUR

Sot 13:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne golf 4

140 EUR

Sot 13:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne me goma 18 Audi VW

160 EUR

Sot 13:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma Kelly 225 55 r17

70 EUR Price Reduced

Sot 10:50 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Mercedes-Benz Fellga

80 EUR

Sot 10:44 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Felne 16 Golf 5-6

150 EUR

Sot 10:44 Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

Fellne 13she Golf 2-3-polo etj

130 EUR

Sot 10:44 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne teke

Sot 10:44 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Škoda Octavia vw passat caddy

110 EUR

Sot 10:42 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Alu Felge Audi Q3

999 EUR

Sot 10:42 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Renault 16 megane scenic

140 EUR

Sot 10:40 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Renault laguna

150 EUR Price Reduced

Sot 10:38 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Bandash 13 ford audi 80

30 EUR Price Reduced

Sot 10:35 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 golf 3 caddy opel

80 EUR Price Reduced

Sot 10:32 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 17 Goma 225 45 R17

150 EUR Price Reduced

Sot 10:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Golf 5-6-7 Peugeot

270 EUR

Sot 10:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 opel zafira

160 EUR

Sot 10:29 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne Renault twingo clio

110 EUR

Sot 10:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 15 m+s Renault megane

130 EUR

Sot 10:27 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 17 Audi Q5 Goma 2020

370 EUR Price Reduced

Sot 10:21 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne per Seat golf 5

120 EUR Price Reduced

Sot 10:19 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 18 BMW X5

180 EUR Price Reduced

Sot 08:19 Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne 17 inç Volvo/Ford.

1 EUR

Sot 03:18 Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

VW MICHELIN M+S KOMPLET

100 EUR Price Reduced

Sot 03:18 Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

2 Goma GoodYear 215/60/16

90 EUR Price Reduced

Dje 11:45 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Goma M+S Golf 4 Audi A3

190 EUR

Dje 10:17 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

2 Goma 225 45 R17 M+S

88 EUR

16 Maj 22:20 Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

FELNE 225 45 R17

170 EUR

16 Maj 19:21 Goma dhe Bandazhe  ·  Fushë Kosovë

Fellne si te reje 17 coll 5 X112

630 EUR

16 Maj 13:36 Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Audi goma me fellne model 2021 18coll

530 EUR Price Reduced

16 Maj 13:35 Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne 18she me goma dimrit per Mercedes ML

280 EUR

16 Maj 13:34 Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne 17 me goma te dimrit per Audi a6 a4 2020

320 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione