Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë rezerve Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Autopjesë dhe Pajisje,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:19 Pjesë rezerve , Pejë

Fara Për Mercedes Komplet Para Mbas

180 EUR Price Reduced

Dje 11:46 Pjesë rezerve , Pejë

Printer Siemens

60 EUR Price Reduced

Dje 10:31 Pjesë rezerve , Pejë

8 shtopa per golf 4

15 EUR Price Reduced

05 Qer 04:09 Pjesë rezerve , Pejë

sajlla per land rover

60 EUR

04 Qer 12:38 Pjesë rezerve , Pejë

Maska (grilli) passat b8

99 EUR

02 Qer 23:50 Pjesë rezerve , Pejë

shiten

340 EUR

02 Qer 16:53 Pjesë rezerve , Pejë

Shes qelsat

02 Qer 07:58 Pjesë rezerve , Pejë

Shes Distancerat

50 EUR Price Reduced

01 Qer 14:33 Pjesë rezerve , Pejë

Trafo golf 7

90 EUR

28 Maj 20:26 Pjesë rezerve , Pejë

KARRIKA VW TOURAN GOLF 5-6

28 Maj 07:49 Pjesë rezerve , Pejë

Dizalica per vetura

28 Maj 07:10 Pjesë rezerve , Pejë

Volvo S60 Fari Xenon

250 EUR

25 Maj 17:47 Pjesë rezerve , Pejë

Shiten bandadhat me guma per citroen

230 EUR

25 Maj 14:56 Pjesë rezerve , Pejë

Karriga me memorie per Passat 3bg

100 EUR

22 Maj 09:32 Pjesë rezerve , Pejë

Braniki i maramt per BMW F30

180 EUR Price Reduced

11 Maj 03:47 Pjesë rezerve , Pejë

Shes pjese per golf II

1 EUR

10 Maj 19:48 Pjesë rezerve , Pejë

Angllaser Per Golf 5

20 EUR

09 Maj 21:29 Pjesë rezerve , Pejë

Shes pjeset per renault clio 2002

40 EUR

09 Maj 16:37 Pjesë rezerve , Pejë

Motorr per mercedes

550 EUR

09 Maj 14:48 Pjesë rezerve , Pejë

Motorr per mercedes

09 Maj 02:24 Pjesë rezerve , Pejë

Angllaser per golf 5

40 EUR

07 Maj 17:00 Pjesë rezerve , Pejë

Shitet menjaq per golf 2

1 EUR

05 Maj 05:30 Pjesë rezerve , Pejë

shiten pjes per skoda

100 EUR

03 Maj 18:07 Pjesë rezerve , Pejë

shiten pjes per skoda octavia benzins

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione