Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Far - Autopjesë dhe Pajisje Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Far , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Far Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Maj 23:16 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far per minicooper 2007-2015

1 EUR

15 Maj 19:38 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Pejë

Far VW Polo

15 EUR Price Reduced

15 Maj 11:46 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far per toyota verso

15 Maj 11:46 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fara per ford fiat daewo peugeot renault citroen

1 EUR

12 Maj 13:15 Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

drit. far passatit 3 ce

130 EUR Price Reduced

10 Maj 14:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Vushtrri

Fellne 16 dhe goma 205/55

270 EUR

05 Maj 00:04 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

FAR PER SKODA OCTAVIA 2015

02 Maj 19:27 Të tjera  ·  Pejë

Far Bmw X3/X4 Adaptive led

01 Maj 11:52 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

shes dizne per golf 6 turbona karrika lkures etj

99 EUR

30 Pri 08:01 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Far drit per Ford connect pickup

26 Pri 01:46 Pjesë rezerve  ·  Prizren

Shiter Branik per golf 8 style orgjinal

450 EUR

24 Pri 23:25 Pjesë rezerve  ·  Prizren

Shes far per audi a6 2015 ne gjendje te mir

400 EUR

21 Pri 18:49 Të tjera  ·  Gjakovë

Shitet Fari

350 EUR

18 Pri 04:34 Pjesë rezerve  ·  Besianë

far ksenon golf 7

150 EUR

16 Pri 01:42 Të tjera  ·  Prishtinë

Far për mjegull për Citroen/Peugeot

8 EUR Price Reduced

09 Pri 16:04 Auto sallon Të tjera  ·  Prishtinë

Far Mazda 6

80 EUR

Shitësit të Besuar
26 Mar 14:36 Pjesë rezerve  ·  Pejë

Far Full Les per Seat Leon 3 (2016-2020)

130 EUR

24 Mar 18:14 Pjesë rezerve  ·  Prizren

Passat B8 3G Matrix Far

24 Mar 18:14 Pjesë rezerve  ·  Prizren

Passat B8 3G Matrix Far

24 Mar 18:14 Pjesë rezerve  ·  Prizren

Passat B8 3G Matrix Far

20 Mar 10:57 Pjesë rezerve  ·  Prizren

passat b8 3g Matrix Far

05 Mar 19:51 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Far i tiguanit 2020 vit m lled

25 Shk 19:32 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Shitet far i Mercedesit

120 EUR

20 Shk 09:44 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far / Fara per Golf 5 - MK5

45 EUR

20 Shk 09:43 Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Far / Fara per Golf 5 - MK5

45 EUR

16 Shk 11:55 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Ford Kuga xenon lled 2013&2017

1 EUR

07 Shk 22:54 Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

FELLNE 20 PER BMW ME GOMA PERFEKTE ME GARANCJON

800 EUR

04 Shk 22:35 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Vushtrri

Far per bmw kristal

30 Jan 23:23 Pjesë rezerve  ·  Prizren

Far per Golf 3

70 EUR

03 Jan 21:12 Pjesë rezerve  ·  Pejë

Far per tiguan

28 Dhj 20:27 Pjesë rezerve  ·  Pejë

Far golf 7

24 Dhj 13:15 Pjesë rezerve  ·  Besianë

fara golf 7

350 EUR

24 Dhj 12:30 Pjesë rezerve  ·  Besianë

far golf 7

350 EUR

27 Nën 00:34 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Far per passat 3c h7 i thjesht

60 EUR

23 Nën 23:20 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far Golf 7 Full Led / 2019 - Djathtas

450 EUR Price Reduced

23 Nën 23:20 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far per VW Polo 2G LED / 2017-2020

320 EUR Price Reduced

23 Nën 23:20 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far per Mercedes CLA / 2021 - Majtas

250 EUR

15 Nën 05:37 Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Fari multibeam full led , mercedes w213

1 EUR

14 Nën 05:06 Pjesë rezerve  ·  Pejë

far per bmw

04 Nën 20:28 Pjesë rezerve  ·  Pejë

Far Skoda Scala 2022

27 Tet 09:56 Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

FAR PER MERCEDES C KLAS - W 205

120 EUR

22 Tet 00:56 Të tjera  ·  Mitrovicë

Far per tiguan 2012

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Far | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione