Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fari - Autopjesë dhe Pajisje Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fari , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fari Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Maj 19:38 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Pejë

Far VW Polo

15 EUR Price Reduced

12 Maj 08:21 Të tjera  ·  Pejë

Fara per BMW

20 EUR

10 Maj 14:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Vushtrri

Fellne 16 dhe goma 205/55

270 EUR

07 Maj 07:37 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Fara ndryshem drita shtopa

05 Maj 00:04 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

FAR PER SKODA OCTAVIA 2015

21 Pri 18:49 Të tjera  ·  Gjakovë

Shitet Fari

350 EUR

15 Pri 18:06 Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Fara i anes djathte per Passat B8

1 EUR

13 Pri 12:05 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

DRITA E DJATHT PER RENO CAPTUR 2019

17 Mar 12:34 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Pjes Audi A3 1997 2002 Shiko Fotot

12 Mar 20:24 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Drita Fari djath Mercedes E Class w213

12 Mar 17:00 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fari drita Passat 3c Bi-Xenon

12 Mar 16:54 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Drita Fari Mercedes C Class w205

12 Mar 16:52 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Drita fari BMW 2 tourer lled

12 Mar 16:52 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fari drita)Mercedes B Class 2005-2011 ksenon+Trafo

160 EUR

05 Mar 19:51 Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Far i tiguanit 2020 vit m lled

26 Shk 14:09 Të tjera  ·  Ferizaj

Farë e djathtë me led per Audi 4 2010

250 EUR

11 Shk 20:50 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fari i djathte per Audi Q5

08 Shk 02:07 Pjesë rezerve  ·  Pejë

Volvo S60 Fari Xenon

250 EUR

05 Shk 20:23 Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Shes farin Toureg 2011-2015

2 EUR

05 Shk 20:20 Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Shes farin Tiguan 2016-2020

2 EUR

16 Jan 14:06 Të tjera  ·  Prishtinë

Shtopi Djathtë për Vectra GTS

60 EUR

02 Jan 14:57 Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

fari i Golf 7 i majti

23 Dhj 18:36 Të tjera  ·  Prishtinë

Pjese te veturave

12 Dhj 16:16 Të tjera  ·  Shtime

Shiten kto pjes per vekter b

12 Dhj 00:51 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fari djatht per passat b7

350 EUR

10 Dhj 21:18 Të tjera  ·  Shtime

Shiten kto pjes per vekter b

04 Dhj 15:10 Të tjera  ·  Besianë

Fari per golf 6

250 EUR

03 Dhj 20:34 Të tjera  ·  Burim

Drit -Fari per T5

80 EUR

03 Dhj 12:24 Të tjera  ·  Prishtinë

8ko.941.597 e Golf 7 audi passat

70 EUR

29 Nën 04:46 Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet fari i majt per gle 2021

28 Nën 08:04 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fari djatht per passat b7

350 EUR

27 Nën 06:18 Të tjera  ·  Besianë

Fari per golf 6

290 EUR

27 Nën 00:34 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Far per passat 3c h7 i thjesht

60 EUR

26 Nën 15:06 Të tjera  ·  Besianë

Fari per golf 6 I djathti

290 EUR

25 Nën 12:58 Pjesë rezerve  ·  Skenderaj

Fari per bmw

120 EUR Price Reduced

23 Nën 23:20 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far Golf 7 Full Led / 2019 - Djathtas

450 EUR Price Reduced

23 Nën 23:20 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far per VW Polo 2G LED / 2017-2020

320 EUR Price Reduced

23 Nën 23:20 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far per Mercedes CLA / 2021 - Majtas

250 EUR

16 Nën 20:57 Të tjera  ·  Gjilan

Fari majte per GOLF 7.5 2017-2020

170 EUR

15 Nën 05:37 Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Fari multibeam full led , mercedes w213

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fari | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione