Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjes per passat - Autopjesë dhe Pajisje Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pjes per passat , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pjes per passat Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:13 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

VOLLAN PER VW GOLF 7 DHE PASSAT B8

60 EUR

Sot 14:39 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Pjesë për Passat, deri 2003

50 EUR

Sot 10:34 Pjesë rezerve  ·  Pejë

F-I-A-T korpa

60 EUR

16 Maj 22:19 Pjesë rezerve  ·  Viti

Pjes per FORDA

14 Maj 23:18 Pjesë rezerve  ·  Dardanë

Passat 3c 2.0benzin per pjes

1 EUR

14 Maj 09:52 Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Pjes Per Passat 2.8 V6 benzin

68 EUR

10 Maj 14:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Vushtrri

Fellne 16 dhe goma 205/55

270 EUR

08 Maj 14:27 Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Pjese per Jaguar X-Type dhe S-Type

08 Maj 10:05 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Shtime

Auto Pjes DINI - 044/999-036

Shitësit të Besuar
02 Pri 15:42 Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Pjes per Chrysler Voyager

22 Mar 22:52 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Pjes golf 4 bora passat shiko fotot

19 Mar 21:44 Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Pjes per Vetura

21 Shk 00:37 Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Shes pjes per passat 1.9 & 2.5

68 EUR

08 Shk 20:20 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Pjes Per Golf 4 & Golf 5 Jetta Passat 3C Touran Etj

1 EUR

08 Shk 20:00 Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Shes Pjes Per Passat B7 TDI

1 EUR

05 Shk 19:28 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Auto pjes pjes rezerv

1 EUR

21 Jan 19:02 Pjesë rezerve  ·  Pejë

IVECO 35C11

18 Jan 15:35 Pjesë rezerve  ·  Pejë

SHITEN Auto pjes GJTHA LLOJ Me Qmime volitshem

18 Jan 08:32 Pjesë rezerve  ·  Drenas

Shes disa pjes per bmw 3she dhe GOLF 6

11 EUR

03 Dhj 09:27 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Shiten Drita & Shtopa viti2009 -2021

1 EUR

27 Nën 06:01 Pjesë rezerve  ·  Drenas

Pjes per Passat 3c 2.0 FSI - 2007

19 Nën 21:41 Pjesë rezerve  ·  Drenas

Pjes Audi,Clio,Corsa

505 EUR

13 Nën 11:08 Të tjera  ·  Prishtinë

Bmw 7 Series

280 EUR

05 Nën 11:34 Të tjera  ·  Mitrovicë

Pjes per passat 3C b6 kemi dhe vetura tjera

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pjes per passat | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione