Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fellne e 60 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne e 60,kategori Autopjesë dhe Pajisje,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne e 60 Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 16:37 Goma dhe Bandazhe , Mitrovicë

FELLNE ME GOME REZERVE 16SHE

30 EUR

12 Mar 18:29 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne dhe goma Pollo

180 EUR Price Reduced

12 Shk 16:57 Goma dhe Bandazhe , Mitrovicë

GOMË REZERVË FELLNE 16she

35 EUR

25 Jan 06:43 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

GOMA 185 60 R15 DIMRI

55 EUR

24 Jan 11:27 Goma dhe Bandazhe , Therandë

Pjes per audi A4

02 Dhj 22:14 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Shiten gomat e dimrit!

1 EUR

23 Nën 11:35 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma dhe Fellne Ne Shitje

370 EUR

20 Maj 12:06 Goma dhe Bandazhe , Mitrovicë

fellne

99 EUR

25 Jan 19:01 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Shiten Gumat e Dimrit me fellne 16

180 EUR

23 Sht 18:26 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Goma me fellne te aluminit 195/60/15

180 EUR

15 Qer 22:30 Goma dhe Bandazhe , Prizren

Fellne 16 Mercedes Benz

150 EUR

15 Dhj 15:12 Goma dhe Bandazhe , Kastriot

Fellne BMW X3

500 EUR

04 Dhj 23:07 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Fellne Golf VR6

130 EUR Price Reduced

10 Shk 15:31 Goma dhe Bandazhe , Besianë

Goma me Fellne

01 Shk 15:22 Goma dhe Bandazhe , Gjakovë

Shiten Gomat e Dimrit

150 EUR

26 Dhj 13:48 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Fellne me gjithe goma te dimrit

325 EUR

08 Maj 21:54 Goma dhe Bandazhe , Burim

Shiten gomat e Fiatit me fellne 16

370 EUR

29 Pri 15:24 Goma dhe Bandazhe , Lipjan

Shiten gomat 13, 14, 15, 16

15 EUR

09 Qer 19:16 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Shes fellne 15'

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne e 60 | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione