Rimorkio - Rimorkio për vetura, rimorkio për kamion, rimorkio për kafshë dhe makina të ndryshme në shitje | MerrJep.com Shpalljet

Jeni duke kërkuar shpallje për rimorkio në shitje? Ju jeni në vendin e duhur!


Kërkoni shpallje për shitje dhe blerje të rimorkiove të ndryshme dhe gjeni rimorkio për vetura, rimorkio për kamion, rimorkio për freza, rimorkio për kafshë, rimorkio transportuese si dhe pjesë rezervë si pjesë për prekolicë, goma, tregera, kuka terheqëse e shumë pjesë tjera rezervë për lloje të ndryshme të rimorkiove.

Dje 19:11 ,

Rimorkio e re

3 900 EUR

30 Korr 14:21 ,

Rimorkio

1 000 EUR

30 Korr 14:20 ,

Rimorkio

600 EUR Price Reduced

26 Korr 20:28 ,

Rimorko

25 Korr 14:27 ,

Rimorkio

650 EUR

24 Korr 16:39 ,

Mrezh 3.5 m x 5m

25 EUR Price Reduced

22 Korr 16:56 ,

Rimorkio

380 EUR

20 Korr 12:14 ,

Rimorkio 850kg

600 EUR

20 Korr 00:24 ,

aa

6 000 EUR Price Reduced

17 Korr 14:03 ,

Rimorkio

800 EUR

17 Korr 14:03 ,

Rimorkio

300 EUR

13 Korr 21:23 ,

Furgon Levizes

780 EUR

05 Korr 17:18 ,

shitet gypeki

100 EUR

04 Korr 15:45 ,

Shes rimorkion

120 EUR Price Reduced

29 Qer 23:42 ,

Rimorkio

29 Qer 15:20 ,

shitet gypeki

100 EUR

27 Qer 14:37 ,

Shitet

Rimorkio për vetura dhe makina të ndryshme në shitje


Keni nevojë për transport të gjërave të rënda që nuk tranportohen me anë të veturës apo makinës tuaj? Shikoni shpalljet për rimorkio të veturave, rimorkio për kafshë, rimorkio për freza, rimorkio transportuese dhe rimorkiov për kamion MerrJep.com dhe gjej rimorkion që të duhet dhe realizo transportin tuaj shpejt dhe lehtë.


Pjesë për rimorkio në shitje


Gjeni pjesët rezervë për të cilët rimorkio juaj ka nevojë, në mesin e mijëra shpalljeve ditore për pjesë të rimorkiove në shitje në MerrJep.com


Përveç shpalljeve për rimorkio, në MerrJep.com ju mund të gjeni gjithashtu edhe pjesë për prekolicë, goma, tregera, kuka terheqëse dhe pjesë tjera rezervë për rimorkion tuaj.


Gomat


Gomat për rimorkio janë të dizajnuara të funksionojnë ndryshe nga ato të veturave apo makinave tjera. Kjo sepse gomat e rimorkios bartin më shumë peshë dhe ngarkesë.


Prandaj, nëse e përdorni rimorkion për transportim të gjërave të rënda ju duhet t’i kushtoni rëndësi ndërrimit të gomave për të pasur transport sa më të sigurt.


Gomat e rimorkios preferohet të ndërrohen së paku çdo 3 apo 5 vite sepse për shkak të peshës që ato bartin, kanë gjasa të mëdha të çahen apo edhe të plasariten gjatë lëvizjes.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione