Gjilan | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore | MerrJep

Dje 21:00 Të tjera , Gjilan

Sera

1 350 EUR

16 Tet 15:25 Traktorë , Gjilan

Fergusan 539

4 500 EUR

15 Tet 18:44 Të tjera , Gjilan

Stil 70. 75.

250 300 EUR

12 Tet 15:16 Makina lidhëse , Gjilan

Gerbul

550 EUR

12 Tet 15:16 Të tjera , Gjilan

Kos per bari

140 EUR

10 Tet 19:55 Traktorë , Gjilan

558

4 200 EUR

10 Tet 19:55 Traktorë , Gjilan

Rakoviqa

5 000 EUR

Në fillim