Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor Massey Ferguson në shitje - MerrJep

1014 , 206
1080 , 119
1114 , 42
130 , 168
133 , 168
135 , 501
139 , 221
140 , 15
148 , 55
154 , 13
155 , 64
158 , 125
165 , 314
165 , 58
175 , 28
178 , 35
230 , 9
234S , 12
235 , 23
240 , 162
245 , 36
249 S , 15
250 , 27
253 , 7
254 , 45
255 , 36
255 , 17
256 , 1
260 , 178
2615 , 3
2620 , 11
265 , 11
274 , 81
275 , 8
284 S , 23
290 , 4
294 , 12
294 S , 37
3050 , 24
3065 , 27
3080 , 59
3090 , 4
350 , 4
355 , 8
3630 , 8
377 , 11
39 , 59
390 , 5
393 , 7
397 , 8
399 , 1
42 , 9
4245 , 13
4270 , 2
525 , 2
533 , 135
535 , 8
539 , 2
539 , 270
550 , 7
560 , 41
575 , 6
590 , 30
595 , 82
60 , 1
6140 , 8
6150 , 1
65 , 17
6830 , 1
690 , 11
698 , 3
699 , 4
8160 , 4
Ford , 1
Model Tjeter , 749

Traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur në shitje. Platforma MerrJep.com është vendi ideal ku ju mund të gjeni makineri të ndryshme bujqësore dhe traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur me çmimet më të volitshme në treg.


Tek ne ju mund të gjeni mijëra shpallje për traktor Massey Ferguson të gjitha modeleve të postuara nga klientët tanë në baza ditore. Në këtë kategori ju mund të gjeni: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 dhe lloje tjera të traktorëve Massey Ferguson me çmimet më të volitshme në treg.

Sot 11:07 Traktorë , Besianë

Fellne 18-she me Goma

80 EUR

Sot 11:07 Traktorë , Besianë

Shtepiz per Massey Ferguson

300 EUR

Sot 08:54 Traktorë , Pejë

Masey ferguson 260

Sot 02:09 Traktorë , Skenderaj

Grabuja FARMERS NDRRIM .

480 EUR

Dje 20:23 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON / 263 / TURBO

Dje 20:15 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON - 393 -

Dje 20:15 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON / 284 S /

Dje 20:12 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON / 240 S /

Dje 20:11 Traktorë , Vushtrri

MASSEY FERGUSON 4245

1 EUR

Dje 19:51 Traktorë , Vushtrri

Frez 2metra

700 EUR Price Reduced

Dje 15:57 Traktorë , Pejë

Shes mjetet bujqsore

Dje 15:52 Traktorë , Skenderaj

Massey ferguson 398 posa ardhur

Dje 10:17 Traktorë , Vushtrri

Imt 539

Dje 09:27 Traktorë , Skenderaj

Pllugj 755 jan ngjendje te mir

29 Nën 16:06 Traktorë , Prizren

Massey Ferguson 550

29 Nën 10:32 Traktorë , Skenderaj

Masey 260

6 500 EUR

29 Nën 10:11 Traktorë , Therandë

Massey Ferguson 240 Hidraulik

29 Nën 02:26 Traktorë , Viti

shitet massey 284s

8 700 EUR

28 Nën 19:11 Traktorë , Skenderaj

MF165 s motorr i sa po ardhur

5 400 EUR

28 Nën 17:40 Traktorë , Burim

Shiten 284S,362,148

28 Nën 07:59 Traktorë , Skenderaj

Lug per Massey ferguson

22 EUR

27 Nën 22:08 Traktorë , Drenas

Shitet

2 300 EUR

27 Nën 09:02 Traktorë , Pejë

Shitet Traktorë 39

27 Nën 09:02 Traktorë , Pejë

Shitet Traktorë 39

Jeni duke kërkuar traktor për të punuar fushën, për të transportuar gjëra apo për të ngarkuar? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Merrjep.com ofron gamë të gjerë të traktorëve Massey Ferguson për të plotësuar nevojat tuaja.


Massey Ferguson, traktorët më të kërkuar në MerrJep.com


Massey Ferguson është markë globale e cila prodhon makineri të ndryshme bujqësore. Kjo kompani ofron një larmi të gjerë traktorësh të njohur për kapacitete të veçanta hidraulike të cilat kanë për qëllim të përmirësojnë përvojën bujqësore të fermerëve.


Traktorët Massey Ferguson ofrojnë përformancë, rehati dhe cilësi të lartë. Motorrët efikas të këtij lloji përdorin teknologjinë më të fundit për të përmbushur nevojat e fermerëve duke mbajtur në minimum shpenzimet e funksionimit.


Traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur në shitje


Në këtë kategori ju mund të gjeni lloje të shumta të traktorëve Massey Ferguson. Kërkoni shpallje për shitje të traktorëve Massey Ferguson dhe gjeni traktorin ideal që përmbush nevojat tuaja dhe ju bënë më të lehtë punën në fushë.


Modelet e traktorëve Massey Ferguson të cilat mund ti gjeni në MerrJep.com janë: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të traktorëve në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas dhe shit traktor Massey Ferguson në MerrJep.com


Regjistroni shpallje falas për traktor Massey Ferguson dhe gjeni blerësin potencial për traktorin tuaj në mesin e mijëra shpalljeve për traktor Massey Ferguson në MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme traktorit Massey Ferguson është të shkruani të gjitha detajet e tij dhe numrin tuaj kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktojë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione