Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor Imt 577 - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Traktor Imt 577 , kategori Makina bujqësore dhe pyllore , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Traktor Imt 577 Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 15:11 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

SHES TRAKTOR IMT 539 NDRRIM

4 900 EUR

24 Maj 09:43 Të tjera  ·  Skenderaj

GRABUJA ME RRYPA FARMERS’

550 EUR

24 Maj 09:40 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

iMT 539 viti 1996 NDRRIM BAJM

43 EUR Price Reduced

24 Maj 09:35 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

PROKOLIC 16 E BEOGRADI

1 400 EUR

23 Maj 11:08 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

SHES TRAKTOR FERGUSAN IMT 539 VITI 1988 SPECIAL

23 Maj 10:40 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

SHES TRAKTOR FERGUSAN IMT 539 VITI 1988

23 Maj 10:39 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

SHES TRAKTOR FERGUSAN IMT 539 VITI 1992

23 Maj 10:37 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

SHES TRAKTOR FERGUSAN IMT 539 VITI 1991

18 Maj 10:18 Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Vushtrri

Shitet imt 577 s44

7 700 EUR

15 Maj 22:26 Të tjera  ·  Vushtrri

SHES FREZ 1.80 E RE 00 NE GJENDJE SHUM TE MIR

15 Maj 19:48 Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Skenderaj

.BLEJ TRAKTOR IMT 539 .533 RAKOVC IMR

2 EUR

02 Maj 18:50 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

PLLUGJ 755 te BEOGRADI.

420 EUR

21 Pri 12:44 Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Ferizaj

Traktor IMT 577

1 EUR

19 Pri 09:37 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

FREZA E RE 1.85m 049589654.

1 100 EUR

25 Shk 10:40 Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Ferizaj

Traktor

1 EUR

23 Shk 06:01 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

SHES MAQINEN PER MBJELLJEN E GRURIT IMT ORGJINAL

15 Shk 09:46 Të tjera  ·  Vushtrri

SHES PLLUGJ 755 ORIGJINAL TE BEOGRADIT

31 Tet 21:49 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

SHES VLLAQA 4 KRESH

17 Tet 13:04 Traktorë  ·  TAFE  ·  42 DI  ·  Vushtrri

SHES TAFE 42 DI 1500 OR PUN PO THUAJ SE I RI

01 Tet 15:33 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

SHES IMT 539 NE GJENDJE SHUM TE MIR

16 Korr 06:22 Traktorë  ·  TAFE  ·  42  ·  Vushtrri

SHES KOSEN IMT SHUM E RUJTNE

15 Maj 16:09 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

��SHES IMT 539 280 OR PUN PREJ FABRIKE��

07 Mar 13:57 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Vushtrri

SHES IMT 533 NE GJENDJE SHUM TE MIR

09 Shk 13:31 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

SHES IMT 539 NE GJENDJE SHUM TE MIR

09 Shk 13:30 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Vushtrri

SHES IMT 533 NE GJENDJE SHUM TE MIR

05 Shk 21:53 Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet pllugu dhe makinina mbjellse 15 rena

550 EUR

25 Jan 12:01 Të tjera  ·  Vushtrri

SHES FREZ 1.65 E RE 00 NE GJENDJE SHUM TE MIR

22 Jan 12:56 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Vushtrri

SHES IMT 533 NE GJENDJE SHUM TE MIR

22 Jan 01:22 Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet makina mbjellse imt n gjendje t rregullt

1 EUR

04 Dhj 22:07 Traktorë  ·  TAFE  ·  42 DI  ·  Pejë

Traktor tafe 42

19 Tet 23:41 Traktorë  ·  TAFE  ·  42 DI  ·  Vushtrri

�� TE SHITURA ��

14 Tet 22:03 Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Ferizaj

Traktor IMT 577

14 Tet 20:59 Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

�� I SHITUR ��

19 Pri 21:48 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Pejë

traktor imt 539

13 Pri 00:50 Traktorë  ·  IMT  ·  560  ·  Shtime

Traktor 560P IMT V.P 2009

01 Dhj 19:57 Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Besianë

Traktor IMT-577

26 Nën 20:16 Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Besianë

Traktor IMT-577

18 Tet 21:38 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Therandë

Traktor IMT 539

4 800 EUR

03 Tet 13:02 Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Lipjan

Traktor imt 577

6 500 EUR

12 Sht 19:32 Të tjera  ·  Vushtrri

SHES MJELLSE TE MISRIT E RE PA PERDOR

04 Qer 13:13 Të tjera  ·  Vushtrri

SHES RIMORKO (PREKOLIC) E TREPQES

15 Maj 09:59 Të tjera  ·  Drenas

freza 2.15

10 Mar 12:17 Të tjera  ·  Vushtrri

E GZOFT PRONARI I RI

01 Mar 23:37 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Leposaviq

Imt 542 extra

4 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Traktor Imt 577 | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione