Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tanira | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tanira,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tanira Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 18:58 Të tjera , Shtime

Tanira

17 Mar 22:33 Pjesët rezerve , Viti

Shes

18 Shk 13:20 Të tjera , Besianë

Kos me tanira 135 ne gjendje shum te mir

430 EUR

13 Shk 09:48 Të tjera , Ferizaj

Tanira 5 fleta

10 Shk 20:32 Moto-kultivatorë , Ferizaj

Shiten tanirat

900 EUR

23 Jan 21:32 Të tjera , Ferizaj

Shitet Kosa Claas Corto 270 FN

1 200 EUR Price Reduced

12 Jan 06:48 Pjesët rezerve , Besianë

Tanira me 20*24*28 diska

09 Jan 23:46 Makina korrëse , Klinë

Shitet Kosa Krone

1 250 EUR

09 Jan 23:41 Makina korrëse , Gjakovë

Shitet

1 EUR

15 Dhj 20:53 Traktorë , Lipjan

Shiten tanira ndrrim m san ose dedelin

470 EUR

11 Dhj 11:34 Të tjera , Besianë

Kos me tanira 135 ne gjendje shum te mir

430 EUR

12 Nën 21:10 Traktorë , Viti

Traktorr imt 539

10 Nën 20:21 Të tjera , Ferizaj

Shes taniraq

04 Nën 20:15 Të tjera , Besianë

Kos me tanira 135 ne gjendje shum te mir

430 EUR

21 Sht 23:51 Të tjera , Klinë

blej treniraqa

17 Sht 23:24 Traktorë , Vushtrri

Traktor

31 Korr 17:18 Pjesët rezerve , Drenas

Tanira

13 Korr 23:22 Të tjera , Klinë

Shitet kosa

350 EUR

30 Qer 17:10 Të tjera , Gjakovë

Kosa me tanira

790 EUR

17 Qer 16:44 Traktorë , Skenderaj

Traktor masey 240s

8 200 EUR

11 Qer 18:23 Traktorë , Ferizaj

Traktorr imt 539

05 Qer 23:35 Të tjera , Therandë

Tanira me 6

31 Maj 02:24 Të tjera , Therandë

Vllaqa 3 par dhe ni par tanira

21 Maj 01:53 Traktorë , Lipjan

Shiten tanira 044870906

15 Maj 20:54 Traktorë , Prizren

Kosa

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tanira | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione