Pllugj në shitje - Gjeni pllugj nga markat më të njohura

Jeni duke kërkuar pllugj në shitje? Platforma jonë ofron një përzgjedhje të madhe të pllugjëve nga modele dhe marka të ndryshme prodhimi.


Në këtë kategori ju mund të gjeni pllugj 775, pllugj 756, pllugj rrotullues, pllugj 3x3, pllugj IMT 755, pllugj 14 dhe modele tjera të pllugjeve nga markat IMT, Massey Ferguson dhe më shumë.

16 Maj 17:25 ,

Pllug

16 Maj 15:12 ,

Pllugj

350 EUR

14 Maj 09:37 ,

Pllugj

13 Maj 21:28 ,

Pllug

12 Maj 19:06 ,

Shitet ndrrohet

400 EUR

Përzgjedhje e madhe e pllugjëve në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet për pllugj në shitje dhe gjeni ofertën ideale për ju.


Me gamën tonë të gjerë të makinerive bujqësore që ofrojmë, ne jemi në gjendje t'ju ndihmojmë të gjeni pllugj të përsosur për biznesin apo fermën tuaj.


Kërkoni shpallje për pllugj në shitje nga rehatia e shtëpisë suaj në lokacione të ndryshme si Prishtinë, Prizren, Pejë dhe gjithë Kosovën përmes platformës MerrJep.com dhe gjeni pllugj në shitje nga markat më të njohura të makinave bujqësore.


Pllugj në shitje - Përdorimi


Një plug, është një mjet ose makineri e fermës që përdoret në bujqësi për përgatitjen fillestare të tokës para mbjelljes. Pllugjët fillimisht ishin bërë nga druri, por tani bëhen më shpesh nga çeliku i rëndë dhe tërhiqen nga traktorë.


Në kohët moderne, një plug mund të tërhiqet nga një traktor, për ta bërë punën më të shpejtë dhe më të lehtë, por mund të përdoret forca njerëzore ose shtazore, ose të dyja.


Pllugjet janë të pajisur për t'iu përshtatur terrenit. Plugjët mund të ndërtohen për të kthyer tokën, për të çrrënjosur barërat e këqija, tokën e ajrosur dhe për një larmi detyrash të tjera.


Nëse jeni fermer dhe jeni duke kërkuar pllugj për të lëruar tokën, tashmë ju jeni në vendin e duhur. Në këtë kategori të MerrJep.com ju mund të kërkoni pllugj në shitje në mesin e mijëra shpalljeve të postuara direkt nga pronarët.


Pavarësisht se cilat janë kërkesat apo nevojat tuaja bujqësore, llojet e pllugjëve që mund t'i gjeni në MerrJep.com janë: pllugj 775, pllugj 756, pllugj rrotullues, pllugj 3x3, pllugj IMT 755, pllugj 14 dhe modele të tjera me marka të ndryshme prodhimi.


Si të kërkoni shpallje për pllugj në shitje?


Nëse po kërkoni pllugj me përformanca për të trajtuar punë të mëdha, mos kërkoni më shumë se MerrJep. Gjeni shpallje për pllugj në shitje me ofertat dhe çmimet më të arsyeshme në Kosovë, në mesin e mijëra shpalljeve në këtë kategori.


Filtroni shpalljet në bazë të markës apo modelit të pllugjëve që ju kërkoni duke shkruar në kutinë e kërkimit "pllugj 775", "pllugj 756" apo modele tjera të pllugjëve dhe shikoni shpalljet e personalizuara për pllugj në shitje në bazë të veçorive të kërkimit tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione