Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:29 Traktorë , Skenderaj

SHES RIMORKIO 16 ( PROKOLIC) E BEOGRADIT .

1 152 EUR

Sot 18:29 Të tjera , Skenderaj

Grebujat sip

599 EUR Price Reduced

Sot 18:29 Traktorë , Skenderaj

Freza e RE 1.70m

1 080 EUR

Sot 18:27 Traktorë , Skenderaj

SHITET VLLAQA ME 4 KRIH.

300 EUR

Sot 18:26 Traktorë , Skenderaj

SHITEN PLLUGJ 755. 049589654..

355 EUR Price Reduced

Sot 18:19 Të tjera , Skenderaj

Makine per mbjelljen e Qepve

Sot 17:40 Traktorë , Skenderaj

Shitet kultivatori

Sot 16:57 Moto-kultivatorë , Skenderaj

Shitet kosa e barit

550 EUR

Sot 16:35 Traktorë , Skenderaj

GRABUJA ME RRYPA SIP SLLOVENE

657 EUR

Sot 16:33 Traktorë , Skenderaj

shitet grabuja prodhim i IMT-S NDRRIM BAJM

350 EUR

Sot 16:31 Traktorë , Skenderaj

FREZA E RE .1.70m.049589654.

1 089 EUR

Sot 16:30 Të tjera , Skenderaj

SHES TERFURKIN QE NARKON DUJe NDRRIM

551 EUR

Sot 15:40 Traktorë , Skenderaj

Rakovic 65

Sot 14:55 Të tjera , Skenderaj

pun me bager

Sot 14:53 Traktorë , Skenderaj

Massey ferguson

Sot 14:44 Traktorë , Skenderaj

Grabuja

Sot 13:18 Të tjera , Skenderaj

shes drut

50 EUR

Sot 12:56 Pjesët rezerve , Skenderaj

Cisterna

Sot 11:18 Të tjera , Skenderaj

Prikolic e trepçes

750 EUR

Sot 11:13 Traktorë , Skenderaj

massey 294 posa ardhur

Sot 10:10 Traktorë , Skenderaj

Solis 50 Dt

13 EUR

Sot 10:06 Të tjera , Skenderaj

Pllugj 2+2 rrotullus hidraulik

12 EUR

Sot 10:05 Të tjera , Skenderaj

Singjir per Traktora

Sot 10:03 Traktorë , Skenderaj

Massey ferguson 284s me Lug

Sot 10:00 Traktorë , Skenderaj

Rakovic 65 vp 1989

55 EUR

Sot 10:00 Të tjera , Skenderaj

Grabuj Lule Djelli

Sot 10:00 Traktorë , Skenderaj

Fiat 640 DT

10 EUR

Sot 09:59 Makina korrëse , Skenderaj

Sip 80 Makin Sillazhi

Sot 09:59 Traktorë , Skenderaj

Imt 560 servo vollan

28 EUR

Sot 09:58 Traktorë , Skenderaj

Blej te gjitha llojet e traktorave

9 999 EUR

Sot 09:58 Traktorë , Skenderaj

Imt 558 me kompresor

26 EUR

Sot 09:58 Traktorë , Skenderaj

INTERNATIONAL 276

2 599 EUR

Sot 09:57 Të tjera , Skenderaj

Pllugj original 756

Sot 09:57 Të tjera , Skenderaj

Lug per Deutz

450 EUR

Sot 08:06 Pjesët rezerve , Skenderaj

Shitet pllugi 755 gjendje te mir

350 EUR

Sot 07:56 Pjesët rezerve , Skenderaj

Kapse per rotoballa euro lug

Sot 07:49 Të tjera , Skenderaj

SHITEN GREBUJAT THUJA E RE

399 EUR

Sot 07:40 Pjesët rezerve , Skenderaj

Pesha

Sot 07:11 Makina korrëse , Skenderaj

Deutz Fahr M770

Dje 18:38 Traktorë , Skenderaj

Steyr 8065 Turbo

Dje 11:07 Traktorë , Skenderaj

Shes Rakovic 65

5 600 EUR

Dje 08:42 Traktorë , Skenderaj

Shes Maqinen

1 EUR

Dje 08:40 Traktorë , Skenderaj

Shes Maqinen Misrit

1 EUR

Dje 00:46 Traktorë , Skenderaj

U shiten flm merr jep Grabuja IMT

26 Maj 11:51 Të tjera , Skenderaj

Miser

800 EUR

25 Maj 23:31 Makina korrëse , Skenderaj

Shitet Maseja 158

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione