traktor | Skenderaj | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

12 Nën 19:31 ,

Traktor

26 Sht 18:33 ,

Tafe 42 DI

6 200 EUR

26 Sht 18:20 ,

Tafe 42 DI

6 200 EUR

31 Gush 21:47 ,

shes traktor

3 200 EUR

31 Gush 21:47 ,

shes traktor

2 800 EUR

18 Gush 12:26 ,

IMT 539 gum

30 EUR

09 Gush 19:45 ,

Privat

1 850 EUR

01 Korr 21:09 ,

Shitet Traktori

4 000 EURNë fillim