Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lt 45 - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lt 45 , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj lt 45 Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  VW  ·  LT  ·  Prishtinë

Elte 45

4 400 EUR

20 Pri 01:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Prishtinë

Kamionet lt 45

4 600 EUR

11 Pri 17:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Iveco daily

29 Mar 13:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Iveco daily

17 Mar 22:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Iveco Daily

16 Mar 16:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Iveco Daily

07 Shk 21:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Iveco Daily

08 Dhj 14:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Skenderaj

Shitet lt 28

1 100 EUR

26 Nën 00:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kamionet lt 45

4 600 EUR

18 Tet 10:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

LT 45

17 Tet 18:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

LT 45

16 Pri 13:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Prishtinë

Shitet kamioneta lt 35 kiper

5 000 EUR

26 Jan 15:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Prishtinë

Shitet kamioneta lt 35 kiper

5 900 EUR

13 Korr 21:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  O&k  ·  Gjilan

shitet LT 45

2 000 EUR

19 Jan 08:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Ri  ·  Pejë

Shes kambin LT 45 maxi

28 Tet 20:16 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Prishtinë

Lt 45

03 Maj 15:12 Pjesët rezerve  ·  Pejë

Pjes

1 EUR

06 Shk 14:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Prizren

Lt 45

1 700 EUR

08 Jan 09:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Vushtrri

Lt 35

26 Sht 21:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Prishtinë

Lt 55 U SHIT

3 000 EUR

06 Sht 07:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Vushtrri

Kamion Lt 35

16 Korr 22:24 Makina udhëtimi  ·  Vushtrri

Mini Buss ELTE 28 -90 Dizell

800 EUR

27 Maj 19:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Prishtinë

Shes lt 45 dizel

10 Maj 15:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Skenderaj

Lt 45

21 Shk 13:27 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Ferizaj

Kamjonet LT

04 Nën 17:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Prishtinë

shes pjes per Lt

1 EUR

17 Qer 21:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Prishtinë

Lt 2.5 maxi 2002

4 800 EUR

16 Maj 16:41 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

**Eshte SHITUR**VW CRAFTER 35 2.5TDI

6 500 EUR

10 Gush 20:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Klinë

VW Lt ushit

26 Maj 19:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Ferizaj

blej motorr per lt 35

30 Pri 21:05 Pjesët rezerve  ·  Ferizaj

Eshte SHITUR Vw CRAFTER 35 2.5 TDI

7 200 EUR

25 Shk 16:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Gjilan

VW LT .35

2 500 EUR

21 Pri 09:38 Makina udhëtimi  ·  Drenas

Mini bus

7 500 EUR

31 Mar 22:04 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Prizren

Kamijonete VW LT - 2.4 Dizel

1 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lt 45 | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione