Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Transit - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Transit , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Transit Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:10 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Gjilan

Ford transit

3 700 EUR

Shitësit të Besuar
09 Maj 16:15 Makina ndërtimi  ·  Prishtinë

Rimorkio

09 Maj 16:15 Pjesët rezerve  ·  Prishtinë

Rezervar : 10000 L- 3000 L

09 Maj 16:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Rezervar

06 Maj 08:58 Makina ndërtimi  ·  Prishtinë

Tega betoni 3200 KG

18 Pri 18:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Shitet fordi 2010

09 Pri 21:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Shitet ford transit

29 Mar 18:09 Pjesët rezerve  ·  Lipjan

Rezervar me pomp percjellse

28 Mar 13:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Besianë

Ford Transit

4 000 EUR

24 Mar 20:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Therandë

ford transit

2 900 EUR

21 Mar 19:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  0405  ·  Malishevë

Shes Kamionin

2 800 EUR

14 Mar 01:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prizren

Ford

6 500 EUR

13 Mar 01:04 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prizren

Ford transit costum 2.2disel

7 700 EUR

11 Mar 17:16 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lipjan

Ford Transit Courier 1.5DCI 2016 Pa dogan

5 100 EUR

06 Mar 09:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Burim

Ford Transit T300 2.2

23 Shk 10:36 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Auto Bartje ( Shlep ) 24/7 On

14 Shk 20:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Ford Transit Costum

14 850 EUR

17 Dhj 21:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Ferizaj

Iveco daily 35s14 Maxi

10 Dhj 18:06 Pjesët rezerve  ·  Gjilan

Ford transit

3 700 EUR

03 Nën 21:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Shitet Ford transit 2006

05 Tet 22:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Pejë

Ford Transit

16 000 EUR

18 Sht 15:36 Makina ndërtimi  ·  Prishtinë

Kamion korp ne shitje

19 000 EUR

30 Qer 18:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjilan

Iveco Daily

29 Pri 12:19 Makina ndërtimi  ·  Prishtinë

Kran Atlas 4.5 ton

3 500 EUR

27 Pri 10:37 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Deçan

Ford Transit 2.4Disel

5 700 EUR

09 Pri 17:32 Pjesët rezerve  ·  Prishtinë

Vibrator 2021

500 EUR

08 Pri 16:48 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Ford Transit Conect 1.8tdci

31 EUR

24 Mar 12:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Ford transit 2007

5 900 EUR

02 Mar 04:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit

14 499 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Transit | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione