Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tranzit - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tranzit , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tranzit Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Shk 22:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Shitet urgjend

2 300 EUR

14 Jan 21:25 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Ford tranzit

1 000 EUR

07 Korr 00:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Pejë

Ford Tranzit 300 S

3 500 EUR

18 Dhj 14:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjilan

Ford tranzit

12 Dhj 18:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lipjan

Matorr 2.5 ford tranzit

270 EUR

12 Sht 15:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjilan

Ford tranzit

11 Sht 19:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjilan

Shitet ford tranzit

3 600 EUR

21 Maj 21:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Shitet

1 EUR

19 Pri 17:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Shitet

1 EUR

11 Mar 08:54 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

FORD.TRANZİT-2013-MODEL KAMJONET DOPJE GOM

1 EUR

11 Mar 08:54 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

FORD.TRANZİT-2007-MODEL KAMJONET DOPJE GOM

1 EUR

30 Dhj 09:40 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

FORD-TRANZİT-2012-MODEL FUGON 16+1 KOLTUK

1 EUR

30 Dhj 09:40 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

FORD-TRANZİT-2008-MODEL FUGON 16+1 KOLTUK

1 EUR

29 Dhj 12:05 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

FORD-TRANZİT-2012-MODEL FUGON 16+1 KOLTUK

1 EUR

29 Dhj 12:05 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

FORD-TRANZİT-2008-MODEL FUGON 16+1 KOLTUK

1 EUR

09 Dhj 17:45 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Shitet Busi

6 000 EUR

08 Dhj 03:23 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vushtrri

ford tranzit

2 200 EUR

12 Tet 21:53 Pjesët rezerve  ·  Pejë

Kuk (big)

10 Tet 07:22 Makina ndërtimi  ·  Skenderaj

kombi tranzit

05 Sht 16:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

FORD TRANZIT-2001

2 900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tranzit | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione