Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:00 Pirrungritës , Vushtrri

Shitet

Dje 11:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Mercedes Sprinter 319 CDI

12 900 EUR

26 Maj 12:57 Pirrungritës , Vushtrri

TCM 3000Kg

26 Maj 07:44 Pirrungritës , Vushtrri

Linde 2500 Kg

26 Maj 07:36 Pirrungritës , Vushtrri

Tcm 3Ton

26 Maj 07:36 Pirrungritës , Vushtrri

TCM 3000Kg

26 Maj 07:35 Pirrungritës , Vushtrri

Linde h45d

26 Maj 07:35 Pirrungritës , Vushtrri

Toyota 2500Kg

25 Maj 12:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Burgi per bager

25 Maj 09:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Valak

25 Maj 09:44 Makina ndërtimi , Vushtrri

bager 14.5 ton

25 Maj 00:26 Pirrungritës , Vushtrri

Linde h25d

23 Maj 07:05 Makina udhëtimi , Vushtrri

kombi t4 viti 95

21 Maj 14:50 Pjesët rezerve , Vushtrri

GOMA 195 75 16C MS 6 COP

30 EUR Price Reduced

20 Maj 00:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Sprinter 213 cdi viti 2005 pa dogan

4 200 EUR

19 Maj 17:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Iveco

16 Maj 12:53 Makina ndërtimi , Vushtrri

shitet krani& vinqi 049160111

10 Maj 20:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Minibus iveco Daily

3 500 EUR

10 Maj 03:50 Pjesët rezerve , Vushtrri

Kamion El 46 ( U shit flm )

03 Maj 01:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Shitet kamioneta

6 500 EUR

02 Maj 23:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Shitet kamioneta

6 500 EUR

30 Pri 09:11 Makina ndërtimi , Vushtrri

Mercedes 614d

1 EUR

29 Pri 00:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Rimorkijo

25 Pri 16:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Iveco

06 Pri 23:18 Pirrungritës , Vushtrri

Pirunar TCM

1 EUR Price Reduced

06 Pri 22:39 Pirrungritës , Vushtrri

Pirunar Toyota 02-8FG15

1 EUR Price Reduced

06 Pri 12:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Iveco daily

1 EUR Price Reduced

04 Pri 20:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Shitet kamjoni 8.14 044873027

4 500 EUR

01 Pri 22:17 Pjesët rezerve , Vushtrri

Matorr kamioni autobusit

300 EUR

01 Pri 11:01 Makina ndërtimi , Vushtrri

Brusat

150 EUR

29 Mar 10:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

sprinter 416 me klim

29 Mar 10:32 Makina udhëtimi , Vushtrri

Sprinter 416 23 ulse U SHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

29 Mar 10:30 Makina udhëtimi , Vushtrri

Neoplan

29 Mar 10:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Setra 431 me83 ulse

27 Mar 20:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

bager Cat

14 000 EUR

21 Mar 22:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Rimorkio llabudic

4 300 EUR Price Reduced

11 Mar 11:59 Makina udhëtimi , Vushtrri

Shitet Iveco Daily me Frigo 2.3 dizel 2009

6 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione