Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Yamaha | Aerox

25 Korr 12:25 ,

Yamaha aerox

580 EUR

13 Korr 22:07 ,

Yamaha AEROX

1 000 EUR

09 Korr 17:10 ,

Yamaha Aerox MBK

800 EUR

15 Qer 19:15 ,

Shitet Skuteri

1 100 EUR

09 Pri 23:07 ,

Shes aerox

550 EUR

07 Mar 22:30 ,

yamaha aeroks

700 EUR

13 Nën 14:13 ,

Aerox

450 EUR

Në fillim