Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta moped nën 50cc në shitje - Honda, Sprint, Peguoet dhe të tjera të ri dhe të përdorur në shitje

Adly , 3
Aprillia , 612
Cube , 2
Baotian , 160
BMX , 14
Honda , 462
Aprilia , 5
Peugeot , 779
Cross , 1
Ducati , 44
Baotian , 1
Yamaha , 864
Barossa , 1
Gilera , 202
Hamachi , 135
TREK , 8
Piaggio , 744
Scott , 6
Triumph , 2
Daelim , 1
Derbi , 1
Explorer , 1
Gorilla , 1
Honda , 1
Kymco , 1
Pegasus , 1
Puch , 1
Shineray , 2
Yamaha , 2

MerrJep ofron motorrë Moped nën 50cc për shitje. Pavarësisht nëse do të kaloni nëpër qytet apo nëpër fshat, është koha për të blerë një motorr Moped të ri ose të përdorur në MerrJep.


Gjeni motorra moped dhe bicikleta me çmime shumë të volitshme nga të gjitha markat e motoçikletave si Honda, Sprint, Peugeout, Yamaha, Tomos/Sprint, Piaggio dhe shumë marka dhe modele tjera të motorrave.

Dje 23:09 Moped (nën 50cc) , Pejë

Explorer Race GT 50 cc viti 2010

470 EUR

Dje 22:49 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

kewey

400 EUR

Dje 21:28 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Shes bicikleten

15 EUR Price Reduced

Dje 21:04 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Scott XT 27.5

288 EUR Price Reduced

Dje 19:25 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Shitet motorrii 49cc viti 2017

450 EUR

Dje 18:08 Moped (nën 50cc) , Pejë

Shes Bicikleten

350 EUR

Dje 15:48 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Peugeot 50cc

430 EUR Price Reduced

Dje 12:23 Moped (nën 50cc) , Pejë

Skuter elektrik

470 EUR

Dje 11:51 Moped (nën 50cc) , Lipjan

Pany xherman Antike

150 EUR

Dje 11:01 Moped (nën 50cc) , Pejë

Kymco 50 cc viti 2004 me dogan te paguar

370 EUR Price Reduced

Dje 10:22 Moped (nën 50cc) , Lipjan

Skuter

400 EUR

Dje 09:50 Moped (nën 50cc) , Therandë

Biciklet

70 EUR

21 Sht 18:46 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Shiten bicikletat

900 EUR

21 Sht 11:38 Moped (nën 50cc) , Therandë

Malaguti 49cc

260 EUR

21 Sht 11:37 Moped (nën 50cc) , Therandë

Peugeot speed fight 2

280 EUR

21 Sht 11:37 Moped (nën 50cc) , Therandë

Explorer 49cc

230 EUR

21 Sht 09:40 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

SYM HONDA YAMAHA KYMCO

800 EUR

21 Sht 09:39 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Shitet bicileta e firmes Fischer - German

50 EUR

21 Sht 06:52 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

YAMAHA

650 EUR

21 Sht 05:51 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

Shitet

1 EUR

20 Sht 16:33 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Trotinet elektrik

170 EUR

20 Sht 14:27 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik new

240 EUR

20 Sht 14:21 Moped (nën 50cc) , Pejë

Trotinet elektrik

240 EUR

20 Sht 12:03 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotineta me defekt

90 EUR

20 Sht 08:34 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Biciklet Per Te Rritur

80 EUR

20 Sht 08:23 Moped (nën 50cc) , Kastriot

Shitet biciklla

520 EUR

20 Sht 06:51 Moped (nën 50cc) , Gjilan

skoter

480 EUR

19 Sht 23:28 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Shitet

40 EUR Price Reduced

19 Sht 23:24 Moped (nën 50cc) , Prizren

Bicikleta e-mtb

19 Sht 23:21 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Bicikel

40 EUR

19 Sht 23:12 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Shitet Swiss E-Scooter

499 EUR

19 Sht 13:19 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Peugeout

850 EUR

19 Sht 13:19 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Peugeout

850 EUR

19 Sht 13:19 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Peugeout

850 EUR

19 Sht 13:19 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Peugeout

850 EUR

19 Sht 13:16 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Katerrotësh

600 EUR

19 Sht 13:12 Moped (nën 50cc) , Dardanë

Shes motoçikleten

550 EUR

19 Sht 12:52 Moped (nën 50cc) , Pejë

Skuter elektrik

550 EUR

Merrjep.com është tregu më i madh për tregti online i cili mundëson lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke e bërë kështu blerjen dhe shitjen e gjërave më shpejtë se kurrë më parë.


Merrjep,com iu mundëson të shisni direkt tek tregtarët e motorrave Moped apo edhe të krijoni shpallje për të shitur motorrin tuaj.


Të gjitha llojet e motorrëve Moped në MerrJep.com


Merrjep ofron një përzgjedhje të gjerë të motorrëve të rinj apo të përdorur nën 50 cc për shitje në Kosovë.


Gjeni motorra Moped nga të gjitha markat dhe modelet më të njohura të motorrëve si Aprilia, Honda, Peugeout, Yamaha, Tomos/Sprint, Piaggio dhe shumë marka të tjera.


Modelet e motorëve dhe bicikletave që këto marka ofrojnë janë të shumta. Modele të motoçikletave si Piaggio Zip, Piaggio Ciao, Moped Leonardo, Kymco 50cc, Yamaha 50cc të reja dhe të përdorura i gjeni në MerrJep.com me çmime shumë të volitshme dhe gjendje perfekte.


Bicikleta per fëmijë


MerrJep ka një përzgjedhje të madhe të biçikletave të përdorura dhe të reja të blera në Kosovë apo të importuara nga vendet evropiane si Gjermania, Zvicrra etj.


Biçikleta është një mënyrë e shkëlqyeshme për të udhëtuar me fëmijët tuaj nëpër qytet pa pasur nevojë të prisni në kolona të gjata apo të udhëtoni në komunikacion të ngarkuar.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar bicikleta të reja apo të përdorura, MerrJep.com ofron modele të shumta të bicikletave për fëmijë si Star, BMX, Shimano dhe shumë marka tjera të bicikletave. Juve ju mbetet të zgjidhni ofertën më të mirë për ju dhe fëmijën tuaj.


Ku mund të përdoren motorrët Moped nën 50cc?


Për ata që duan të ngasin një motor, por nuk kanë përvojën ose aftësinë e nevojshme për të ngasur një motorr më të fuqishëm, motorrët Moped janë ideale.

Motorrët Moped nën 50cc janë të dizajnuara për udhëtime me distancë të shkurtër. Nëse jetoni në një qytet, ato do të jenë perfekte pasi mund t'i përdorni për të shkuar nga një vend në tjetrin dhe t'i parkoni lehtësisht.


Shit motora moped nën 50cc dhe bicikleta në MerrJep.com


Bëhu pjesë e platformës MerrJep.com dhe mijëra shitësve online.

Regjistro shpallje për motorra dhe bicikleta dhe vendosni ato në fokusin e mijëra blerësve potencial. Publiko shpalljen me informacionet e duhura dhe shit motorrin apo bicikletën tuaj shpejt dhe lehtë, nga shtëpia.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione