Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta Moped në shitje në qytetin e Prishtinës

Adly , 1
Aprillia , 99
Baotian , 28
Honda , 64
Peugeot , 96
Ducati , 6
Yamaha , 142
Gilera , 25
Hamachi , 28
TREK , 1
Piaggio , 96
Triumph , 1
Honda , 1
Yamaha , 1
Moped nën 50cc të disponueshëm për shitje në qytetin e Prishtinës vetëm MerrJep.com - Ne kemi gamën më të mirë të biçikletave moped për shitje në gjithë Kosovën.

Kërko shpallje për moped dhe biçikleta të reja dhe të përdorura në Prishtinë dhe gjeni rezultate të kërkimit që përkojnë me kërkesat tuaja për moped në shitje të brendeve Aprilia, Peugeot, Piaggio, Honda etj.
23 Shk 09:44 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa LXV 49cc 2011 i sapo ardhun dhe doganuar

1 600 EUR

22 Shk 20:54 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Adapter per trotinent

15 EUR

21 Shk 09:56 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Trotinet elektrik

200 EUR

20 Shk 02:21 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Biciklet Apache polar 26'

120 EUR

19 Shk 21:19 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Aprillia RS4 - 50 cc VITI 2016- KM 5800

1 750 EUR

16 Shk 23:14 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motoqiklet (Peugeot Ludix) 50cc

1 000 EUR

16 Shk 11:50 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet honda

590 EUR

15 Shk 16:19 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Dasma Kosovare

15 Shk 16:18 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri Elektrik

1 EUR Price Reduced

15 Shk 16:08 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  ATV  ·  Prishtinë

Motor per femi 4rota 50cc

350 EUR

15 Shk 15:53 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Biciklet 26 inq

100 EUR

14 Shk 13:34 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

kewey

350 EUR Price Reduced

14 Shk 13:14 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Nass  ·  Prishtinë

Skuter elktrik.

450 EUR

13 Shk 23:06 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Biciklete

160 EUR

11 Shk 15:46 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Moped  ·  Prishtinë

Bicikleta

180 EUR

11 Shk 15:45 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Drive

11 Shk 15:45 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Moped  ·  Prishtinë

Bicikleta

10 Shk 12:39 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Trotinet elektrik new

200 EUR

08 Shk 15:05 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Nass  ·  Prishtinë

Cross per femi 49 cc

250 EUR

08 Shk 07:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Nass  ·  Prishtinë

Biciklet te Ri 26 inq

105 EUR

07 Shk 17:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

motrr

450 EUR

07 Shk 00:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Rodeo 50 cc boj edhe ndrrim

400 EUR

06 Shk 15:21 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  MTB  ·  Prishtinë

Biciklet 26 inq

110 EUR

04 Shk 19:51 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

skuter elektrik

490 EUR

02 Shk 13:51 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

590 EUR

02 Shk 08:50 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Peugeot  ·  Prishtinë

Motorr 50cc

650 EUR

31 Jan 21:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuteri 50

250 EUR Price Reduced

27 Jan 14:21 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Biciklet 26 inch

50 EUR

25 Jan 23:23 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Citycoco M-Power  ·  Prishtinë

City coco scuter

620 EUR

24 Jan 22:00 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  BA MOTO  ·  Prishtinë

Cross per femi

250 EUR

24 Jan 20:22 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PJES per Trotinet.

15 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

18 Jan 05:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Unique  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri elektrik

550 EUR

Motorrat Moped mund t'i gjeni lehtësisht në treg, por nëse doni të merrni moped me përformancat më të mira, duhet të kërkoni një platformë të mirë dhe ajo platformë është MerrJep.com.


Në platformën tonë mund të gjeni mbi 1000 shpallje për moped të ri dhe të përdorur në shitje. Shpalljet ofrojnë lloje të ndryshme të motorrave moped duke përfshirë motorra moped nga marka të ndryshme prodhimi, bicikleta dhe të tjera.


Mos hezitoni! Shfletoni faqen tonë dhe gjeni motorra moped nga brendet më të njohura të automotivës.

Moped nga brendet më të njohura në shitje

Jeni duke kërkuar motorra moped apo biçikleta në shitje në qytetin e Prishtinës? Mos kërkoni më tepër. Tek ne mund t'i gjeni të gjitha duke filluar nga motorra moped dhe biçikleta të reja dhe të përdorura për ju.


Platforma e MerrJep.com iu ofron mundësinë të gjeni motorra moped brenda qytetit të Prishtinës. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni motorra moped nga brendet më të njohura si Aprilia, Piaggio, Vespa, Honda etj.


Gjeni lehtësisht moped Sprint Viarelli, Vespa 2010, Gilera Runner 50cc, Yamaha Maxster, motorra elekterik, bicikleta elektrike të importuara nga Gjermania dhe Zvicrra dhe shumë motorra mope në MerrJep.com.

Bëni para nga shitja e motorrave moped


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.


Nëse keni motorra moped për t'i ofruar për shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni shpalljen tuaj në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për motorra moped në shitje në MerrJep.com.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të qenë pjesë e platformës më të madhe për tregti në Kosovë është të regjistroni shpallje falas dhe të plotësoni me informacionet e nevojshme formularin për regjistrim.


Për shitje më të shpejtë të produkteve tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni opsionet shtesë për shpalljet tuaja.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione