Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bateri - Moped (nën 50cc) Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bateri , kategori Moped (nën 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bateri Të gjitha | Moped (nën 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Maj 05:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Citycoco M-Power  ·  Prishtinë

CityCoco ne shitje

600 EUR

19 Maj 18:42 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Citycoco M-Power  ·  Prishtinë

Shitet CityCoco

600 EUR

10 Maj 16:58 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shiten bicikletat

800 EUR Price Reduced

02 Maj 23:16 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Citycoco M-Power  ·  Prizren

Citycoco

480 EUR

30 Pri 23:17 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Trotinet me rrym  ·  Prishtinë

Skuter elektrik

750 EUR

26 Pri 15:33 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Leonardo  ·  Kastriot

Shiten bicikllat me rrym

330 EUR Price Reduced

25 Pri 23:15 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Citycoco M-Power  ·  Prizren

Skuter elektrik

530 EUR

25 Pri 22:29 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Bicikleta elektrike

580 EUR

20 Pri 19:44 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

ApriliaRS50 �������� me dogan

1 EUR

14 Pri 15:09 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter Elektrike

750 EUR

07 Mar 02:26 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Scooter DYU

360 EUR

07 Mar 00:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet motorr me rryme

500 EUR

27 Shk 15:33 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  ATV  ·  Prizren

Shes Motoçikleten me bateri per persona me aftesi kufizuara

480 EUR

25 Shk 22:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa LXV 49cc 2011 i sapo ardhun dhe doganuar

1 440 EUR Price Reduced

24 Jan 20:22 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PJES per Trotinet.

15 EUR

22 Dhj 18:58 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

MOTOQIKLETA ME BATERI NEW 2022 00km

26 Nën 00:30 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Trotinet me rrym  ·  Mitrovicë

Trotinet elektrik

550 EUR

21 Nën 00:15 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Trotinet me rrym  ·  Vushtrri

Skuter Me rrym

950 EUR

12 Nën 23:09 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motociklet elektrike

380 EUR

26 Tet 08:31 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Biçiklete Elektronike E-Bike

660 EUR

25 Tet 11:36 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

RKS Neron XS Skuter Elektrik Ngjyre Hiri - Me Helmet

1 200 EUR Price Reduced

20 Tet 19:56 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Biciklet elektrike

420 EUR

19 Tet 19:39 Moped (nën 50cc)  ·  Aprilia  ·  RS  ·  Gjakovë

Shitet aprilla rs50��i doganuar

12 Tet 20:34 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Karroc invalidi me bateri

500 EUR

10 Tet 17:26 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Moped

380 EUR

08 Tet 06:48 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Motor elektrik. 50or

450 EUR

19 Sht 13:12 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Shes motoçikleten

550 EUR

17 Sht 20:12 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Shes motoçikleten explorer

550 EUR

06 Sht 16:03 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet motorri me bateri per femi

120 EUR

05 Sht 08:47 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Trotinet me rrym  ·  Vushtrri

E scooter 1000w

190 EUR

22 Gush 20:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Trotinet me rrym  ·  Mitrovicë

Trotinet elektrik L10 G Max

1 EUR

22 Gush 20:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Trotinet me rrym  ·  Mitrovicë

Trotinet elektrik L10G Max

22 Gush 20:45 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

RKS Neron XS Skuter Elektrik Ngjyrë Hiri- me helmet

1 700 EUR

22 Gush 20:45 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

RKS Neron XS Skuter Elektrik Ngjyrë Hiri- me helmet

1 700 EUR

22 Gush 20:45 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

RKS Neron XS Skuter Elektrik Ngjyre Hiri - Me Helmet

1 700 EUR

21 Gush 13:57 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

RKS Neron XS Skuter Elektrik Ngjyrë Hiri- me helmet

1 700 EUR

21 Gush 10:40 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter elektrik

899 EUR

29 Korr 13:01 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Bicikleta

300 EUR

17 Korr 09:18 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motorr elektrik bateri e re

530 EUR

14 Korr 17:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Kerre me bateri

450 EUR

14 Korr 11:49 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

MOTORQIKLETA. 270 EURO

270 EUR

11 Korr 08:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Prishtinë

Shitet i ri

530 EUR

04 Korr 19:57 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Citycoco M-Power  ·  Pejë

Shitet moped elektrik - City Coco

420 EUR

29 Qer 06:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet motori per persona me nevoja te veqanta

700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bateri | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione