Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Barossa

ATV , 52

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Barossa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 20:27 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

300r

2 000 EUR

27 Shk 14:00 Skuter , Prizren

Kacik per skuter

19 Shk 20:36 Skuter , Rahovec

Shitet Sa me Urgjent

370 EUR

21 Jan 01:20 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv 125cc

370 EUR

19 Jan 21:41 Skuter , Vushtrri

Rf 150cc urgjenttttt

200 EUR Price Reduced

14 Jan 22:14 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Barossa 300cc

2 000 EUR

03 Dhj 12:04 Kros/Enduro , Vushtrri

Hsi me dukumenta

250 EUR

04 Tet 16:05 Sportiv , Drenas

Shitet Atv 250cc

1 350 EUR

04 Tet 05:05 Me katër rrota/ATV , Deçan

can am spyder

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Sht 14:26 Sportiv , Vushtrri

Ei 150cc

330 EUR

Viti: 2009
16 Gush 17:54 Skuter , Vushtrri

bicikleta

Viti: 2016
06 Gush 14:58 Touring , Vushtrri

Kymco

200 EUR

Viti: 2017
27 Korr 18:32 Me katër rrota/ATV , Therandë

shitet motor kater rrotsh 125 cc

650 EUR

Viti: 2020
05 Korr 09:05 Sportiv , Pejë

Biciklet

350 EUR

Viti: 2021
23 Qer 01:12 Me katër rrota/ATV , Therandë

u shit e gzoft pronari

600 EUR

22 Qer 12:25 Skuter , Kaçanik

Shitet yamaha 125cc

399 EUR

Viti: 2002
14 Qer 17:20 Touring , Ferizaj

Shitet Auspuhi⭕️

110 EUR

Viti: 2016
18 Pri 22:19 Sportiv , Drenas

Biciklet 24"

85 EUR

Viti: 2017
23 Jan 20:30 Me katër rrota/ATV , Besianë

Atv 250cc

1 300 EUR

Viti: 2013
19 Dhj 16:29 Skuter , Pejë

Motor me rrymë

210 EUR

Viti: 2015
31 Gush 21:57 Me katër rrota/ATV , Viti

Motorr me 4 rrota 2020 automatik

1 200 EUR

Viti: 2020
23 Gush 09:27 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Quad/ATV

2 000 EUR

12 Gush 13:03 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Shes atv barossa 175cc

1 200 EUR

Viti: 1995
09 Gush 14:09 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

ATV 175cc Barossa

1 200 EUR

Viti: 2004
21 Korr 15:32 Skuter , Mitrovicë

Skuter

450 EUR

Viti: 2014
08 Korr 00:03 Me katër rrota/ATV , Vushtrri

SHES ATV 200CC/2020

Viti: 2020
19 Qer 16:27 Të tjera , Prizren

Shitet 4 rrotsh

590 EUR

Viti: 2020
03 Qer 23:01 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Atv 250cc

Viti: 2020
12 Pri 02:22 Sportiv , Gjakovë

Shitet biciklla

Viti: 2017
24 Mar 03:42 Sportiv , Prishtinë

Prishtin

100 200 EUR

Viti: 2020
17 Mar 16:05 Sportiv , Lipjan

Shes bicikllen

80 EUR

Viti: 2018
04 Mar 09:04 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Shes 4 rrotshin 300cc

Viti: 2007
28 Shk 20:21 Me katër rrota/ATV , Pejë

Atv

780 EUR

Viti: 2020
21 Shk 21:57 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Shitet Can Am 2020

10 000 EUR

Viti: 2020
11 Dhj 18:27 Sportiv , Prishtinë

Bicikla

1 EUR

Viti: 2020
19 Sht 18:23 Me katër rrota/ATV , Kastriot

Shitet ATV

Viti: 2010
19 Sht 14:20 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

ATV 125 CC

1 EUR

Viti: 2020
07 Sht 09:25 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

Motorr -"Kater -rrotesh"

1 100 EUR

Viti: 2006
28 Gush 18:27 Sportiv , Prizren

shes motorr me rrym

450 EUR

Viti: 2016
18 Gush 08:56 Me katër rrota/ATV , Pejë

Shiten matorrat ATV

22 000 EUR

Viti: 2013
07 Gush 19:13 Skuter , Prishtinë

biqikletë elektrike

1 100 EUR

Viti: 2020
19 Korr 13:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Atv

Viti: 2006
18 Korr 15:17 Sportiv , Zveçan

Kombi Edhe biciklet

204 949 493 EUR

Viti: 2017
16 Korr 16:17 Me katër rrota/ATV , Malishevë

ATV

320 EUR

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Barossa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione