Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

honda - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Kosovë

Honda , 2854
Yamaha , 59
Piaggio , 20
Suzuki , 18
Kawasaki , 17
Vespa , 15
Aprilia , 14
KTM , 11
Peugeot , 8
SYM , 6
Gilera , 5
Adly , 4
BMW , 3
Daelim , 3
Laverda , 3
Kymco , 3
Aixam , 2
Jawa , 2
Ducati , 2
Can Am , 1
Keeway , 1
Mz , 1
Puch , 1
Sherco , 1
Gasgas , 1
Bimota , 1
Barossa , 1
Honda , 1
Malaguti , 1
Shineray , 1
Jinling , 1
Generic , 1
Aeon , 1
Bashan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe honda,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj honda Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:13 Skuter , Pejë

Vespa 125cc viti 2000 me dogan te paguar����

1 150 EUR

Viti: 2000
Sot 11:35 Skuter , Prizren

Honda Vision 2013 50cc 4Takt ��������

1 150 EUR

Sot 11:32 Skuter , Viti

Motorr honda

320 EUR Price Reduced

Sot 09:35 Skuter , Deçan

Skuter Elektrik FOCUS 2023 Model 00 KM

Sot 09:23 Skuter , Deçan

Skuter NAS MT-03 Full Extra 2022 Model

Viti: 2021
Sot 09:23 Kros/Enduro , Gjilan

Honda dominator 650 cc

2 500 EUR

Sot 09:20 Skuter , Deçan

SYM 125 CC Skuter

Sot 09:10 Skuter , Deçan

Skuter Elektrik NAS 2023 Model Extra

Sot 09:07 Skuter , Deçan

Skuter SYM 110 CC Model 2023 00 Km

Sot 09:06 Skuter , Deçan

Skuter NAS 150 CC Model 2023 00 Km

Sot 09:04 Skuter , Deçan

Skuter 150 CC Okonoi Extra Model 00 KM Full Extra

1 250 EUR

Viti: 2021
Sot 08:51 Kros/Enduro , Prishtinë

SHITET MINI KROSI 110cc Gjendje perfekte fantastike

400 EUR Price Reduced

Sot 08:38 Skuter , Deçan

Skuter NAS 125 CC Mustang 00 KM

Sot 08:36 Sportiv , Malishevë

Shes motorrin honda 125cc

750 EUR

Sot 08:35 Skuter , Prizren

Honda Vision 2013 50cc 4Takt ��������

1 099 EUR

Sot 07:32 Chopper/Coustom , Pejë

Chopper ndrrim

6 000 EUR

Sot 07:23 Chopper/Coustom , Gjilan

Shitet honda 125cc rebel

Dje 21:37 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda chopper 500cc

Dje 16:52 Skuter , Prishtinë

X9 500cc motorr Honda

1 850 EUR

Dje 16:52 Skuter , Vushtrri

Gjama t ndryshem nga ����

50 EUR

Dje 12:52 Kros/Enduro , Ferizaj

Honda dominator 650cc

1 600 EUR Price Reduced

Dje 10:21 Sportiv , Mitrovicë

xham mbrojts Honda cbr

70 EUR Price Reduced

Dje 10:18 Sportiv , Mitrovicë

honda cbr 1100xx super blackbird

3 000 EUR

Viti: 2007
Dje 09:52 Chopper/Coustom , Vushtrri

Honda 750 cc chopper������

2 250 EUR

Dje 09:18 Sportiv , Gjilan

Honda CBR 125cc 2006 vit

1 EUR Price Reduced

Dje 00:29 Skuter , Gjilan

Honda fes 125 4t

1 500 EUR

30 Maj 22:20 Chopper/Coustom , Pejë

Honda shadow chopper

Viti: 2000
30 Maj 21:31 Skuter , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO PIAGGIO SYM PEUGEOT TELL

1 450 EUR

30 Maj 21:08 Sportiv , Pejë

Honda cbr 600cc

4 500 EUR

Viti: 2005
30 Maj 20:13 Sportiv , Fushë Kosovë

❌Honda vtr 1000cc me dogan❌

1 950 EUR

30 Maj 18:11 Skuter , Ferizaj

Skuter hinda 50c me dogan

30 Maj 14:45 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj Honda ccm Customer 1991

30 Maj 10:14 Chopper/Coustom , Prishtinë

HONDA SHADOW 125 cc nga Zvicrra me tabela RKS

3 400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj honda | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | GSX-R
  • Honda në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A 160 | A-Class
  • Honda në kategorinë Vetura | Honda | Aerodeck
  • Honda në kategorinë Vetura | Dacia | Sandero
  • Honda në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione