Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Generic Të gjitha në Kosovë

Onyx , 6
XOR , 20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Generic | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Maj 05:43 Skuter , Lipjan

Skuter 49 cc

350 EUR

06 Maj 13:29 Skuter , Lipjan

Skuter 49 cc

360 EUR

06 Maj 01:54 Skuter , Lipjan

Skuter

360 EUR

22 Pri 15:09 Skuter , Lipjan

Skuter

380 EUR

30 Mar 02:02 Skuter , Lipjan

Skuter

450 EUR

24 Mar 21:57 Skuter , Ferizaj

skuter Generic

1 250 EUR

07 Sht 22:20 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Shitet matorri 4 goma

550 EUR

Viti: 2010
07 Sht 13:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Generic 125cc 2016

Viti: 2016
22 Maj 14:30 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

shes krosin

970 EUR

Viti: 2013
25 Gush 21:26 Skuter , Pejë

u shittt

530 EUR

Viti: 2012
08 Maj 23:37 Skuter , Prishtinë

Shitet motorri 50 kubik ne gjendje te rregullt

380 EUR

Viti: 2011
12 Jan 10:32 Skuter , Lipjan

Generic 125cc 4t n' gjendje trregullt

220 EUR

Viti: 2007
27 Dhj 15:28 Skuter , Lipjan

Generic 125cc n'rregull

220 EUR

Viti: 2007
11 Dhj 19:42 Skuter , Lipjan

Generic 125cc n'rregull

280 EUR

Viti: 2007
11 Dhj 19:41 Skuter , Lipjan

Generic 125cc n'rregull

270 EUR

18 Jan 15:31 Skuter , Viti

Shitet/Ndrim

123 456 789 EUR

Viti: 2008
02 Jan 17:48 Skuter , Prizren

Skuterr 125 cc Generic Xorr

400 EUR

Viti: 2011
14 Nën 23:13 Skuter , Viti

Ndrim per ker

12 345 EUR

Viti: 2009
02 Sht 22:25 Skuter , Prizren

Generric xorr

500 EUR

Viti: 2010
19 Qer 15:25 Skuter , Pejë

Motor 50 kubik

300 EUR

Viti: 2005
24 Mar 21:30 Kros/Enduro , Prizren

Shitet krosi me motor te yamaha dt125 cc

650 EUR

Viti: 2008
29 Maj 22:18 Të tjera , Prizren

Shitet biqikleta e ardhur nga zvicrra

100 EUR

Viti: 2008
22 Korr 12:04 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shes skuterin 50cc 2013

550 EUR

24 Qer 11:01 Skuter , Therandë

skuter

120 EUR

Viti: 2000
19 Qer 13:43 Kros/Enduro , Dardanë

Generic viti 2014 i ruajtur bejm -- NDRRIME --

800 EUR

Viti: 2014
25 Pri 12:33 Skuter , Gjakovë

motor

Viti: 2014
30 Maj 19:39 Sportiv , Ferizaj

URGJENT Generic TRIGGER SM 50 -2012

Viti: 2012
15 Pri 15:05 Skuter , Dardanë

Motor

350 EUR

Viti: 2008
12 Dhj 23:51 Skuter , Rahovec

Generic 125 cc XOR

Viti: 2007
19 Tet 03:30 Kros/Enduro , Dardanë

Motor

800 EUR

Viti: 2013

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Generic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione