derbi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Derbi , 39
Honda , 2
Puch , 1
SMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe derbi,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj derbi Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Mar 18:05 ,

Supermoto Derbi 49cc

650 EUR

Viti: 2003
09 Nën 18:50 ,

Shitet derbi 50cc

540 EUR

Viti: 2007
18 Tet 14:26 ,

Yamaha 110cc

300 EUR

Viti: 2002
27 Sht 18:13 ,

Derbi per pjes

200 EUR

Viti: 2002
07 Sht 16:29 ,

Derbi 150cc

300 EUR

Viti: 1997
31 Gush 21:34 ,

Shes krosin

299 EUR

Viti: 2002
23 Gush 19:15 ,

shitet skuteri

350 EUR

Viti: 2008
07 Korr 14:57 ,

Kross 250cc

600 EUR

Viti: 2014
28 Qer 12:07 ,

Shitet Krosi

Viti: 2006
26 Qer 14:31 ,

Shes skuter derbi 50cc

220 EUR

Viti: 2002
15 Qer 18:34 ,

Shiten 2 Motorra

Viti: 2006
27 Pri 01:41 ,

Kross 250cc

700 EUR

Viti: 2014
26 Jan 16:25 ,

Derbi 50cc - 120€

Viti: 2020
11 Jan 12:05 ,

Kros derbi 50cc

320 EUR

Viti: 1999
29 Dhj 10:36 ,

Shitet kross

600 EUR

Viti: 2004
17 Nën 22:20 ,

Derbi

380 EUR

Viti: 1999
15 Nën 21:39 ,

DERBI DXR250

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2009
24 Sht 16:41 ,

derbi 125cc

600 EUR

Viti: 2006
18 Gush 18:31 ,

Skuter derbi 50cc

500 EUR

Viti: 2005
16 Gush 12:36 ,

Skuter derbi 50cc

500 EUR

Viti: 2005
09 Gush 23:46 ,

shes derbi 150CC 4 taksh

550 EUR

Viti: 2008
29 Korr 15:07 ,

Derbi

400 EUR

Viti: 2006
02 Korr 13:31 ,

u shit

450 EUR Price Reduced

Viti: 1995
10 Shk 17:49 ,

Motorr Derbi

Viti: 2007
14 Sht 20:57 ,

Skuter

1 150 EUR

Viti: 2006
26 Gush 23:19 ,

shitet motorri derbi

350 EUR

Viti: 2008
10 Korr 12:39 ,

DERBI 659CC

3 000 EUR

Viti: 2012
03 Qer 20:13 ,

Shitet urgjent DERBI 50cc

Viti: 2010
02 Qer 19:06 ,

Derbi Hunter 50 cc

300 EUR

Viti: 1997
29 Mar 20:57 ,

Derbi 50cc 5shpejtsi

350 EUR

Viti: 2005
31 Jan 00:55 ,

80cc

250 EUR

Viti: 2016
25 Nën 19:37 ,

Derbi Senda

1 000 EUR

Viti: 2003
31 Maj 18:36 ,

Skuter 80kb urgjent

280 EUR

Viti: 2003
31 Mar 22:45 ,

Shes motorrin urgjent

80 EUR

Viti: 1993
08 Shk 09:55 ,

Skuter -01

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj derbi | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione