Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jinling Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jinling | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 09:56 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet skuteri

31 Mar 22:16 Chopper/Coustom  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

shitet125c me dy klipa

1 600 EUR

10 Tet 10:09 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Biciklet

100 EUR

31 Gush 11:32 Chopper/Coustom  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Qoper 125 cc

19 Gush 13:25 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shes Atv 250cc

1 600 EUR

19 Korr 13:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Cross 250cc

800 EUR

17 Dhj 21:00 Kros/Enduro  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Cros 125 kubik

1 000 EUR

Viti: 2018
12 Nën 21:17 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes Motorr 4 rrota Jinling 250 cc viti 2011 me dogan.

2 850 EUR

01 Tet 12:59 Chopper/Coustom  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

moor

90 EUR

12 Korr 13:30 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes Motorr 2011 viti 250 cc me dogan.

2 800 EUR

Viti: 2011
05 Korr 10:33 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet atv

Viti: 2018
15 Qer 10:15 Kros/Enduro  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet ndrrohet

900 EUR

Viti: 2018
05 Qer 23:32 Chopper/Coustom  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Chopper

Viti: 2012
02 Qer 13:05 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes Motorr 4 rrota Jinling me dogan 2011 viti.

2 850 EUR

Viti: 2011
31 Maj 02:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet atv 250cc

Viti: 2015
29 Maj 16:06 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet atv 250cc

Viti: 2015
17 Maj 13:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Chopper Kerkon Pronar Të Ri..

2 200 EUR

06 Maj 19:56 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Jinling

Viti: 2010
27 Shk 16:44 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes motorr me 4 rrota 2011 250 cc.

2 700 EUR

Viti: 2011
27 Shk 16:41 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes motorr me 4 rrota Jinling 250 cc.

2 700 EUR

Viti: 2011
07 Tet 12:59 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Jinling 250 cc bejm ndrrim

2 700 EUR

Viti: 2011
13 Sht 14:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Atv 250CC

1 100 EUR

Viti: 2009
04 Sht 12:30 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Jinling Predator 250cc

1 800 EUR

Viti: 2013
24 Gush 00:44 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet

1 EUR

Viti: 2020
15 Korr 19:12 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet atv 250cc

Viti: 2009
19 Pri 13:40 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

atv 125 cc

320 EUR

Viti: 2015
18 Jan 20:05 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motorr

5 500 EUR

Viti: 2014
11 Nën 02:05 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet +383 49 456 773

Viti: 2020
08 Nën 20:39 Chopper/Coustom  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

JINLUN 250cc

2 100 EUR

Viti: 2012
16 Tet 18:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motorr

1 150 EUR

Viti: 2020
29 Sht 14:53 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shitet ose ndrrim me qka tum konvenon

2 499 EUR

Viti: 2009
13 Sht 22:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shitet atv 250cc

2 550 EUR

Viti: 2009
10 Gush 10:15 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet atv jingling

24 Korr 15:34 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Jinling 250cc 2010 4+R

2 300 EUR

Viti: 2010
13 Qer 22:04 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motor ATV 250cc

2 000 EUR

Viti: 2008
09 Qer 19:13 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shes atv 250cc

Viti: 2013
09 Maj 00:27 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet Spyder Road Legal Quad Bike

2 500 EUR

Viti: 2009
06 Maj 14:17 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shes Atv 250cc

3 200 EUR

Viti: 2013
05 Maj 23:24 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shes Atv 250cc

3 200 EUR

Viti: 2013
03 Maj 18:50 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

atv

1 500 EUR

Viti: 2013
03 Maj 18:42 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Helmet (shlem)

15 EUR

Viti: 2020
08 Shk 14:26 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet Quad JLA 21B 250ccm

Viti: 2009
21 Qer 15:52 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motorri me 3 rrota

1 000 EUR

Viti: 2012
21 Qer 05:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Motorr

Viti: 2010
06 Maj 01:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet skuteri 125cc gjendje shum te mir

175 EUR Price Reduced

Viti: 2002
09 Shk 10:52 Chopper/Coustom  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Motorr

1 250 EUR

Viti: 2008
04 Qer 21:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

ATV

3 500 EUR

Viti: 2011
23 Shk 20:58 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Shtërpcë

Motor za ATV

150 EUR

Viti: 2000
09 Jan 18:35 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ne gjendje te rrefullt

750 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jinling | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione