Prizren | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kros/Enduro | Yamaha | Model Tjeter

17 Qer 23:23 ,

Yamaha xt 600 cc

1 EUR

Viti: 1991
09 Shk 16:44 ,

MotoCross Yamaha

Viti: 1990
17 Sht 14:39 ,

Yamaha

650 EUR

Viti: 1987
10 Sht 20:55 ,

Motorcros

650 EUR

Viti: 1991
10 Sht 19:58 ,

Motorcross

650 EUR

Viti: 1991
19 Gush 14:32 ,

Yamaha

1 EUR

Viti: 1990
08 Korr 13:04 ,

Yamaha dt 125

Viti: 1996
14 Maj 09:34 ,

Yamaha

700 EUR

Viti: 1990
13 Maj 23:46 ,

Yamaha xt

Viti: 2002
19 Mar 23:02 ,

Shitet

Viti: 1998
07 Dhj 18:05 ,

Yamaha

Viti: 1998
12 Tet 00:11 ,

Yamaha

870 EUR

Viti: 2018
25 Gush 11:36 ,

Shitet yamaha fz1 Sa

5 000 EUR

Viti: 2007
24 Gush 00:54 ,

yamaha xt600cc

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
12 Gush 13:33 ,

Yamaha 125cc

470 EUR

Viti: 1998
14 Korr 17:02 ,

Yamaha xt660z

Viti: 1996
26 Qer 21:54 ,

Kros

1 100 EUR

Viti: 1997
20 Qer 12:39 ,

Yamaha 250cc

2 500 EUR

Viti: 2012
17 Pri 18:06 ,

Shitet yamaha

1 500 EUR

Viti: 1997
05 Pri 01:32 ,

Yamaha 125 cc

540 EUR

Viti: 1996
07 Mar 22:12 ,

Yamaha

150 EUR

Viti: 1999
25 Shk 22:30 ,

yamaha 600cc

Viti: 1993
07 Dhj 15:03 ,

shitet urgjent

Viti: 1993
06 Nën 00:23 ,

shitet urgjent

Viti: 1994
05 Nën 01:20 ,

Yamaha diveresion 900

1 400 EUR

Viti: 2000
24 Tet 23:10 ,

yamaha 125 cc

400 EUR

Viti: 1990
01 Sht 14:28 ,

Cross yamaha

850 EUR

Viti: 1997
17 Gush 01:08 ,

Yamaha 125cc

360 EUR Price Reduced

Viti: 1990
07 Qer 19:12 ,

Yamaha

900 EUR

Viti: 1981
13 Maj 20:15 ,

Yamaha 125

800 EUR

Viti: 2006
12 Maj 22:08 ,

Yamaha XTZ 660

Viti: 1995
11 Maj 21:08 ,

shitet dhe ndrrohet

300 EUR

Viti: 2007
04 Maj 22:24 ,

125cc. Perfekt enduro

584 EUR Price Reduced

Viti: 1997
04 Maj 19:38 ,

shitet dhe ndrrohet

350 EUR

Viti: 2013
06 Pri 23:28 ,

Yamaha 125cc

790 EUR

Viti: 1997
22 Mar 13:35 ,

fullkros

400 EUR

Viti: 1995
Në fillim