Chopper | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 53
Yamaha , 33
Suzuki , 12
Daelim , 9
Kymco , 9
Kawasaki , 7
Aprilia , 6
BMW , 3
Hyosung , 3
Adly , 2
Lifan , 2
SYM , 2
CPI , 1
Keeway , 1
Piaggio , 1
Vespa , 1
12 Gush 18:04 ,

Mini Chopper 50kubik

800 EUR

Viti: 2013
12 Gush 12:40 ,

Chopper

Viti: 2002
29 Korr 18:42 ,

Chopper 125cc

650 EUR Price Reduced

Viti: 1989
27 Korr 09:21 ,

Choper

590 EUR

Viti: 2003
25 Korr 12:16 ,

Chopper

650 EUR

Viti: 1993
18 Korr 14:05 ,

Choper

650 EUR

Viti: 2004
14 Korr 10:27 ,

Chopper kymco 125cc

1 000 EUR

Viti: 1997
06 Korr 23:38 ,

Honda chopper 125cc

500 EUR

Viti: 1983
06 Korr 22:21 ,

SHITET. CHOOPER. Aprilia

1 000 EUR

Viti: 1995
17 Qer 13:42 ,

Kros

Viti: 2008
16 Qer 21:35 ,

Shitet fari

40 EUR

Viti: 2020
03 Qer 23:10 ,

Chopper per merakli

1 350 EUR

Viti: 2007
02 Qer 03:04 ,

Yamaha Chopper 125cc

650 EUR

Viti: 2019
21 Pri 01:36 ,

Chooper

1 000 EUR

Viti: 2002
21 Pri 01:01 ,

Chopper

1 100 EUR

Viti: 1995
07 Pri 13:06 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
01 Pri 22:29 ,

Yamaha 125cc

1 EUR

Viti: 2020
31 Mar 23:28 ,

Yamaha chopper 125cc

700 EUR

Viti: 2019
13 Shk 16:57 ,

Yamaha chopper 125 cc

700 EUR

Viti: 1982
26 Jan 18:06 ,

Shiten dritat

100 EUR

Viti: 2020
14 Jan 20:24 ,

Yamaah 125cc

700 EUR

Viti: 2010


Në fillim